Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen kúra lenne?

Ez milyen kúra lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokat olvastam az interneten, megkérdeztem a teremben edző srácokat, de nem tudtam kielégítő megoldást kapni, ezért csináltam egyet.

Ez lenne az első szteroid kúrám, nem akarok hatalmas gyarapodást, de ami feljön, az legyen minőségi!

Szóval a kúra 8 hetes lenne. Provi, máriatövis, és a többi egészség megörző tápkiegek menne végig, azért nem írtam bele.


1. testosterone propionate

2. testosterone propionate

3. testosterone propionate

4. testosterone propionate

5. testosterone propionate

6. testosterone propionate

7. testosterone propionate 3/4

8. testosterone propionate 3/4

9. testosterone propionate 1/2; primobolan

10. testosterone propionate 1/4 primobolan

11. primobolan

12. primobolan

13. primobolan

14. primobolan

15. primobolan; winstrol

16. primobolan 1/2; winstrol

17. winstrol

18. winstrol

19. winstrol

20. winstrol

21. winstrol

22. winstrol

23. winstrol

24. winstrol

25. winstrol

26. winstrol

27. winstrol

28. winstrol

29. winstrol

30. winstrol

31. winstrol

32. winstrol; deca-durabolin

33. winstrol; deca-durabolin

34. deca-durabolin

35. deca-durabolin

36. deca-durabolin

37. deca-durabolin

38. deca-durabolin

39. deca-durabolin

40. deca-durabolin;

41. trenbolone-acetate

42. trenbolone-acetate

43. trenbolone-acetate

44. trenbolone-acetate; clenbuterol

45. trenbolone-acetate; clenbuterol

46. trenbolone-acetate; clenbuterol

47. trenbolone-acetate; clenbuterol

48. trenbolone-acetate; clenbuterol

49. trenbolone-acetate; clenbuterol

50. trenbolone-acetate; clenbuterol

51. clenbuterol

52. clenbuterol

53. clenbuterol

54. clenbuterol

55. HCG

Majd hetente 1 HCG fog menni 4 hétig, ezután folytatnám tisztán a növekedést, ugyanis még messze vagyok a naturál maximumomtól.

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik szert milyen márkától kéne vennem, hogy ne legyen lehetőleg hamisítvány, na meg hogy a kúra maga jó-e?



2013. júl. 23. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Itt nem fogsz megfelelő kompetens válaszokat kapni, én helyedben a testmesteren kérdeznék. Én sem akarok naturálban beleokoskodni, de azt tudnod kell, hogy utána naturálban te már nemigen fogsz fejlődni és a koxal elért eredmény sem marad meg.
2013. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi Montez!

Testmesteren olvasgattam a kérdéseket, oda inkább ki sem írom, mert ott az a szint, hogy decat, tesztót, danabolt, mindent együtt, provi meg csak az utolsó 1 héten kell, HCG-ről meg fele azt sem tudja miaz...:D ez megfordult az én fejemben is, hogy utána meg a hajam fog nőni...:S de még az se..:D

2013. júl. 23. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebben a hCG a kúra végén ment a cuccolóknál, mostanában a kúra közbeni kisebb dózisokat ajánlják. A kúra végén még zitazonium is kell és kúra közben minden nap a provi, akár 50mg is. De ezeket én csak olvasom, nem értek hozzá.
2013. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is olvastam már, hogy a HCG-t kúra közben kisebb adagokban kell tolni, csak erről valahogy nem találtam bővebb információt, ezért gondoltam, hogy a tradíciókhoz híven fogom csinálni a dolgot. már ha csinálni fogom.:D
2013. júl. 23. 14:24
 5/6 anonim válasza:
2013. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsi, ezt akartam betenni: http://www.youtube.com/watch?v=eYY48QRPJjE


Érdemes megnézni!

2013. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!