Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem vagyok hizékony akkor...

Ha nem vagyok hizékony akkor tömegnövelőnek mehet mass 20?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok,fél éve edzek rendszeresen.Eddig semmitse használtam de 59 kg rol felmentem 64 re...és izmot szedtem fel.

2013. júl. 26. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a mass húsz sok éves termék, nála ezerszer jobbak vannak: Jumbo Proffessionalt szedj, ha akarsz ilyesmit.
2013. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a sima zöld jumbo is jobb vagy egy hypermass. A mass 20 egy cukorbomba. Veszel drágán egy raklap cukrot, én nem ajánlom senkinek.
2013. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tap bela ***** válasza:
Ha mindenáron a szerencsi cukorgyárat szeretnéd megenni, akkor semmi akadálya ;-)
2013. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tap bela ***** válasza:

"

Kezdő vagyok,fél éve edzek rendszeresen.Eddig semmitse használtam de 59 kg rol felmentem 64 re...és izmot szedtem fel.

"


Ezt úgy kell érteni, hogy fél év alatt 5kg (!!!) szin tiszta izmot szedtél fel?!?! Nagyon ügyes. Mások 1 év natur, totál belőtt táplálkozás mellett sem képesek 9kg szin tiszta izmot felpakolni ;-)

2013. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!