Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet a deréktáji...

Hogyan lehet a deréktáji részt formásabbá tenni? 30/f

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Sikerült 12 kg-t leadnom fél év alatt. Most tartok ott, hogy már fogyni nem szeretnék, hisz 186 cm magassághoz 75 kg vagyok. Egyetlen dolog zavar még, a hátsó deréktáji rész. Szeretnék olyan otthon is végezhető feladatokat csinálni, ami ezt a részt formásabbá teszi. Effektíve zsír nem sok van már rajtam, de úgy tűnik ez a legkritikusabb rész rajtam és ezen jó lenne még változtatni.


Amikre eddig gondoltam és csináltam is már:

- felülés oldalra hajlással

- terpeszállásban hajlongás kézi súlyzókkal jobbra ill. balra

- törzsfordítás jobbra-balra



2013. júl. 30. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek jó gyakorlatok, de ha még mindig van rajta zsír, akkor ezzel nem fog lemenni, ugyanis NINCS helyi zsírégetés, tehát célzottan nem tudsz fogyni az óhajtott helyekről. De amit végzel az izomerősítésre jó lesz.
2013. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nincs helyi zsírégetés. De lassan már elfogyok, olyan vézna lettem. :PPP De köszi a megerősítést. :)
2013. júl. 30. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mar kelloen lefogytal, most johet a visszaepitkezes, csak ne hajbol. Tehat ne derektajon akarj fogyni, hanem mindenhol mashol noveszd fel magad es akkor ugy for tunni, mint ha derekbol fogytal volna.


Amugy alapgyakorlat: enyhe terpeszallas, seprunyel a nyakban, a kezek vizszintesen kinyujtva ... es sok-sok torzsforditas.

2013. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
A seprűnyeles sz@rsággal nem lesz semmi eredmény, mivel NINCS helyi zsírégetés. Hányszor kell ezt még leírni? És a seprűnyeles baromság izomnöveléshez meg qrva kevés. Szóval hanyagoljuk már ha lehetne.:)
2013. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gugliba-21. századi törzsedzés

az első két bejegyzés lesz az,két részes.

2013. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2013. aug. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!