Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik üdítős...

Szerintetek melyik üdítős palack lenne a legjobb súlyzózáshoz?

Figyelt kérdés

Nekem konkrétan elég az 1 kg-os mert csak aerobikhoz kellene. Néztem súlyzókat olyan 1500 ft-tól kezdődik 1 db. De én úgy gondoltam hogy inkább feltöltök egy palackot vagy vízzel vagy homokkal.

Szerintetek melyik üdítő vagy ásványvíz palackja a legjobb aminek a fogása is kényelmes .

Esetleg a műanyag kubus palack?

van olyan palack is ami kifejezetten hasonlít egy súlyzóhoz de nekem az túl nagy!


2013. júl. 30. 08:57
 1/6 anonim válasza:
Van ilyen súlyzó alakú Jana fél literes ásványvíz üveg amit ha megtöltesz homokkal sztem jó kis súlya lesz.
2013. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm de az lehet vastag
2013. júl. 30. 09:13
 3/6 kovpet ***** válasza:
Ha nem akarsz venni súlyzót, akkor keress egy darab vasat vagy akármit. Vagy a palack is lehet jó, töltsd meg és ha nagy, akkor nyomd össze. Nem kell annak az eredeti formában lennie, nem palackszépségversenyre lesz :)
2013. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ér meg neked csóri háromezret, hogy legyen két súlyzód, amikkel normálisan tudsz edzeni, akkor nagyon elhivatott lehetsz! Szerintem ne is edzél, inkább nézd a tévét!
2013. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:

Gondolom nagyon fiatalról van szó.


Amúgy néztem hirdetőoldalon, 2db 2 kilós is van egy ezresért. A használt súlyzó meg rossz, mert nem nagyon van mi elromoljon rajta :)

2013. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a hozzászólásokat, nem az a lényeg hogy szép legyen a palack csak vannak olyan gyakorlatok amikor a lábam közé kell szorítani a súlyt és lehet így kiesne.

Persze nem nagy pénz súlyzót venni de most egyenlőre nekem megteszi egy 100 Ft-os palack. ráadásul szeretnék több helyen is szétnézni mielőtt vennék egy normális súlyzót.

A vasdarab azért nem tetszik mert megfogja a kezemet.

KÖsz mégegyszer!

2013. júl. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!