Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi szénhidrát kell?

Mennyi szénhidrát kell?

Figyelt kérdés
Szálkásítani szeretnék. Valaki megtudná mondani, hogy max mennyi szénhidrátot vihetek be egy nap? 182cm 80kg 26F

2013. aug. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz szalaksitani?182cm magas es 82 kilo.Ugy erzed hogy van rajtad izom? Nemertesz hozza fogd fel.Olvass szakkonyveket
2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy ha fogyni akarnék akkor max mennyit lehet bevinni? Nem vagyok testépítő!
2013. aug. 4. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1,5-2 gr*ttkg.-al kéne kezdeni, és csökkenteni.

Amúgy lehet, hogy tömegelned kéne, nem?

2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
100%

1,5-2g/tskg ra kell majd kb csökkenteni,pontosabb adatot a tükör fog adni.

aminosav,és emelet fehérje bevitel legyen meg.

2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Ha nem súlyzózol, akkor elég lesz 1,5-2g xttkg fehérje is.

2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vekeny srac vagy.nehezen hizhatsz szoval 3 gramm szenhidrat is mehetene.De ezt igazabol magadnak kene kitapasztalnod.Minden ember mas.kikell ismerned a sajat genetikadat.MAX heti 1 kilot fogas az egeszsege.
2013. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt sem mondták mostanában, hogy vékony vagyok :) 100 kg-ról fogytam le 80-ra! De sajnos a hasamon van még egy kis zsír, azzal küzdök még. Heti 4 kickbox edzésem van, ezért nem tudok kondizni. Se idő, se energiám, csak fehérjét nyomom edzés után!
2013. aug. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!