Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudom ellenőrizni hogy...

Honnan tudom ellenőrizni hogy napi hány kalóriát egyek szálkásításhoz? Most nézegettem kalória táblázatot, de oda csak annyi van írva hogy pl. tészta 390 kcal, és semmi mértékegység persze. Vagy 1 csomag annyi?

Figyelt kérdés
Meg most ha eszek egy tál tésztát, azt honnan tudom ellenőrizni mennyi kalória van benne?
2013. aug. 4. 17:22
 1/5 anonim válasza:
Általában 100g-ra kivetítve szokták megadni ezeket az értékeket. Szálkásításnál a csirkemell-rizs kombinációt ajánlanám, nem tésztát :D Mindien étkezés előtt le kell mérni a mennyiségeket, aztán ezek alapján tudod kiszámolni.
2013. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért azt a cs.mell rizs-kombót is erős hús-túlsúllyal kéne :)
2013. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyén hangzik, értsd: több cs.mellet egyél sokkal, mint rizst.
2013. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ilyen boltba vehető gyors fagyasztott csirkemell cucc megfelelne erre a célra? Vagy ti rendesen hentesnél veszitek? Hogy készítitek el?
2013. aug. 4. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár jó lehet az is, de a hentesnél olcsóbb.

Kiklopfolni, kevés olajon 15-20 perc. Valami fűszer.

Te tepsiben is septiben(:D) kész.

2013. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!