Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időbe telne egy ilyen...

Mennyi időbe telne egy ilyen testet összehozni? Tovább lent, képekkel illusztrálva!

Figyelt kérdés

Elég véznácska vagyok sajnos. Sok embertől hallom, hogy jó lenne ha híznék egy kicsit... és ez igaz is. Családomban senki sem ilyen nyegle, mint én. Nagyon szégyenlős is vagyok ez végett. Elhatároztam, hogy ez ellen tenni fogok, nem mehet ez így tovább. Ezért is merészeltem feltenni ezt a kérdést. Élelmiszer iparit végeztem, ezért tisztában vagyok az étkezési rendszerrel, hogy hogyan is kell ennek kinéznie, miből mennyi, és mikor. Utána is néztem pluszba, hogy kiegészítsem a tudásomat. Edzésről még nem nagyon informálódtam, de azért néhány kérdést már átnyálaztam az edzést illetően. Ennyi a tudományom, de ami késik az nem múlik. Nem ragozóm tovább szót.

Íme a fényképek!

[link] Valahogy így nézek ki.

[link] Ez meg, amit össze szeretnék hozni.


2013. aug. 10. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz a kiindulási alap. Étrendtől, genetikától, edzéstől függően fél év - 1 év. Nem tettél be túl izmos elérendő célt.
2013. aug. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én ennyivel is beérem. :)
2013. aug. 10. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!