Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kell az osztott edzéster...

Miért kell az osztott edzésterv az elején?

Figyelt kérdés
Valamint hány hónapig célszerű csinálni, ha már nem először fogom kezdeni? Elég 1 hónapig? Nem teljesen estem el az edzéstől, mert azért igénybe vannak véve az izmaim, csak más terhelést kapnak (meló). Valamint tudnátok egyet esetleg leírni vagy hogy miket tegyek bele?

2013. aug. 20. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az elején nem osztott edzésterv kell, hanem heti három teljes testes edzés.
2013. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja egy hónap elég lesz. Aztán térj át három napos osztottra.


Erre:


Hétfő: Váll-Kar

Szerda: Láb

Péntek: Hát-Mell


Vagy erre:


Hétfő: Mell-Kar

Szerda: Láb

Péntek: Hát-Váll


Vagy erre:


Hétfő: Mell-Váll-tricepsz

Szerda: Láb

Péntek: Hát-Bicepsz-alkar


Bármelyiket is választod, a hasazás menjen hétfőn és pénteken.


Úgy is csinálhatod, hogy egy-két hónapig az első felosztást követed, aztán pár hónapig a másikat.

De legalább egy fél évig kéne megmaradni a heti három edzésnapnál.

Aztán lehetne csak áttérni a négy naposra, de addigra azt már magad is tudni fogod, hogy állítsd össze!

2013. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, két hónapig 3 napos teljes testes kell, majd utána osztott. Kicsit kevered ezt kérdező.

Google-ba: alapismeretek

2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úúú, ezt nagyon félreírtam :D egész testesre gondoltam csak osztottat írtam, bocsi, fáradt vagyok már :D köszi :)
2013. aug. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!