Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt megéri megvenni?

Ezt megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Edzés előtt szoktam tolni kreatint , edzés után fehérje bele szénhidrát+kreatin. Nézegettem és megtaláltam ezt hogy edzés előtt és közbe lehet fogyasztani. Megéri megvenni vagy annyira azért nem jó cucc?
2013. aug. 23. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:

jah a link lemaradt.


[link]

2013. aug. 23. 21:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Fehérjeárban nagyon drága, s nem nyújt annyi pluszt, hogy ne érje meg a hagyományos módszernél maradni.
2013. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó cucc, de nem ér annyit.
2013. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezt ne vedd meg, nem éri meg. Más fehérjeitalok jól jöhetnek, váratlan helyzetben, amikor még fehérjeturmixot sem vihetsz magaddal, mert állítólag az ilyenek nem romlanak meg. Pl. olyan munkád van, hogy tárgyalásra mész, és ott hirtelen le kell önteni egy kis fehérjét, akkor gondolom nem csapod ki az asztalra a shakert, és kezded el kotyvasztani a turmixot...
2013. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tap bela ***** válasza:

Ez elvileg whey hidrolizátum.

Gyakorlatilag nem tudom kibogózni, mivel a termék összetétele már igen fúrcsán van megfogalmazva....


Összetevők: víz, hidrolizált fehérje mátrix (38 g/ 100 ml) Glicin, L-lizin, Tejsavó fehérje hidrolizátum (5 g/ 100 ml), taurin, aroma, l-arginin, savanyúság szabályozó (citromsav), L-leucin, L-izoleucin, L-valin, tartósítószer (kálium-szorbát), édesítőszer (aceszulfám-K, szukralóz), piridoxin-hidroklorid, cianokobalamin, színezék (narancs: tartrazin*,



Tehát a legtöbb benne a víz, majd egy whey hidrolizált mix, amit nem értek, mivel sajnos a glicint is látom nagy mennyiségben és.....

2013. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tap bela ***** válasza:

A whey hidrolizátumokat DH és plusz számokkal jelzik, hogy mekkora mérvű a hidrolizáltsági foka, általában DH5-öst használnak, mert ennek még az ízet meg tudják inni. Illetve a peptopró, ami egy 300daltonos hidrolizált casein. Elvileg a lehető legtisztább, igen magas felszívódású. De ennek azért ára is van.


Amennyiben edzés közben edzés előttre gondolkodól és "el vagy eresztve" manival, akkor EAA (nem kötésben) 10-20g/adag egy érdekes alternatíva. Számításba jöhet egy Exceed, vagy egy Amino Fusion!!! Vagy egy elképesztő BCAA TNT (nitrát, malát vegyületekkel).

2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!