Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyen egy kifejezetten...

Mit tegyen egy kifejezetten sovány férfi az előredomborodó hasával?

Figyelt kérdés
Elég csúnya látvány, és valami speckó gyakorlat kellene, hogy megerősödjenek az izmok nemcsak elöl, hanem oldalt is. Tud valaki ilyet?

2013. aug. 23. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Lábemelés függőleges helyzetben, törzsfordítással.

Hasprés, könyökkel az ellentétes térdet megérintve. Windshield wiper gyakorlat.

2013. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Scorpioon válasza:
64%
fegyenc edzést ajánlok. és rengeteg kardioedzest fekvőtámasz felülés haspres ha kockahasat akarsz ha nem csak fuss de edz is mert csúnya leszel.
2013. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Futok eleget, nincsen sok zsír rajtam, és a zsigerek körül sincs semmi visceralis zsír. Csináltam fegyencet fél évig (elég keményen), hasprést is, de nem javult semmit. Valami nagyon drasztikus módszer kellene erre az izomcsoportra.
2013. aug. 23. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az izmokkal van baj. A beleid rendben vannak? Ajánlom hogy nézz utána az Emóció nevű italnak. De lehet hormonális probléma miatt is.
2013. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Milyen hormonális problémára gondolsz?

Nincs tudomásom semmilyen eü problémámról: belek rendben, emésztés jó stb. Mondjuk, ha sokat eszem, akkor jobban kidomborodik :)

2013. aug. 23. 23:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyenge a hasfalad, alapból ez a baj.

A másik, az étrend rendben van?

Olyan szempontból, hogy ha fejletlen az izmod a hasfaladon (is), akkor talán nincs meg a kellő makrotápanyag bevitel.

2013. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wolfgang Köbelt ajánlom, ha érdekel rendes kivizsgálás, mivel a modern szakrendelőkben mindent normálisnak tartanak ami nem halálos. Én pl a betegségeim 70%-át magamnak diagnosztizáltam mert annyira nem tudtak semmit sem megoldani az orvosok (elmentem, ők meg rábólintottak, hogy igen tényleg). De az hogy edzés mellett, kevés zsír mellett sörhasad van, az semmiképpen sem normális. Ez nem alkati kérdés, mindig van oka, de azt ne a nyugati orvoslástól várd, hogy megmondja.
2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!