Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor az mire jó? Tényleg...

Fehérjepor az mire jó? Tényleg növeli az izmokat?

Figyelt kérdés
És am drága? Menyiért lehet kapni? 21f

2013. aug. 24. 16:49
 1/3 anonim válasza:

A fehérjétől jobban izzadsz,igy havonta 1-1,5 kilót leadsz tapasztalataim szerint,nem olyan mint egy tömegnövelő nem látványos,csak hosszútávon,nekem annyira nem jött be,de kezdésnek viszont jó volt.

Az ára változó,én mindig attól vettem,akinek már nem kell,vagy abbahagyta a kondit,igy 1kilót 1000-1500ért vettem,de általába egy kiló olyan 3-4ezer forint.Nekem egy kiló heti 3 edzéssel megvolt 1,5-2hónapig.Remélem segithettem.

2013. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos. A fehérjepor is csak táplálék. Kvázi olyan, mintha csirkemellet ennél(annyiból jobb, hogy edzés után gyorsabban szívodik fel).

De nem csodaszer. Ha ezen kívül kakaós csigát eszel meg szaloncukrot, akkor nem számíthatsz semmire.


Legyen kiszámolt étrended, és ennek része lehet a fehérjepor. TáplálékKIEGÉSZÍTŐ.


Ha van eszed, nem a legolcsóbb szójás szart veszed, hanem a drágább, de sokkal jobb tejsavófehérjét.

2013. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van a protein por is csak kaja, nem leszel izmosabb vele, mintha ugyanazt a fehérjemennyiséget húsból vinnéd be. Annyi az előnye, hogy gyorsabban felszívódik (a tejsavóprotein), így edzés után hasznosabb a szilárd kajánál egy shake.
2013. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!