Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert csuklik össze a szerinte...

Miert csuklik össze a szerintem ez kicsit veszéjes mikor nyomok mellre és a vállamnál ott nem bir a karom és össze csuklik miért nem ellég fejlet a vállam vagy mi?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni magyarul is?
2013. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
össze csuklik a karom mikor nyomok mellre, miért ? lehet nincs ellége kifejledve a vállam ? vagy mi ?
2013. szept. 4. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy összecsuklik? Ilyet még életemben nem láttam!
2013. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ugy értem mikor nyomom ki akkor a kezzem össze essik érted nem birja és veszélyes mert rám eshet és azt szeretném tudni hogy miért ?
2013. szept. 4. 22:34
 5/10 A kérdező kommentje:
de ne hogy segics te kugya
2013. szept. 4. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt próbálj meg tagoltan, helyesen írni. Ékezetes betűk, tagmondatok között vessző, alapvető helyesírás, stb...

MÁSRÉSZT meg talán kisebb súllyal kéne próbálkozni?

2013. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok fent hogy írjak vissza majom? Ha ennyi eszed van, hogy nem jössz rá magadtól hogy kisebb súly kéne, akkor inkább iskolába mennék a helyedben, mert szükséged van rá!
2013. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tricepszed túl gyenge. Addig még megy a mozdulat, ameddig vállból nyomod, de amikor már a tricepszed érné a terhelés jórészt, akkor összecsuklik a karod, nem?

Persze ez csak egy tipp, mert ebből a szövegből lehetetlen kihámozni a mondanivalódat.

2013. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen igen még jó mikor nyomom de amikor már kb teljesen ki nyomom igen feszül a tricepsz és akkor de csak az egyik karom de azt latni is hogy a jobb karomba fejleteb a tricepszz mind a balban lehet hogy azért ?
2013. szept. 5. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, akkor biztosan az a tricepszed a ludas. Meg kell próbálnod felhozni!
2013. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!