Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan lehet tudni, hogy 2...

Honnan lehet tudni, hogy 2 fehérje között melyik jobb és melyik kevésbé jó?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy szedjem pl: 1-1 hónapig mind a kettőt. Egyszer ezt, egyszer azt és majd kiderül, de mégis HOGY?

Ennyire lehet majd látni a különbséget?

Csak mert én úgy tudok, hogy a kaja, edzés és az alvás sokkal, de sokkal fontosabb mint a kiegészítők.

Mi van ha kicsit jobb étvágyam lesz pl: mert más az idő. Akkor, hogy döntöm el, hogy melyik fehérje jobb?


2013. szept. 14. 16:53
 1/9 SSanchez ***** válasza:
Fehérje%, hozzá adott + aminosavak, felesleges adalékanyagok, ár/érték arány, valamint állati, vagy növényi fehérjét tartalmaz, nagyjából ennyi jutott eszembe.
2013. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SSanchez ***** válasza:
Valamint felszívódás között is lehet különbség, a többi kérdésedre válaszolva, így nem fogod eldönteni, mivel nem a kiegészítőtől fejlődsz, hanem a kajától, ha nem használsz fehérjekészítményt, akkor is fejlődni fogsz.
2013. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ez a bajom, ezeket tudom.

De ha van mondjuk 2 fehérje ami kb. ugyan olyan, akkor melyiket szedjem.

Sok helyen olvasta, hogy ki kell próbálni mind a kettőt, de szerintem akkor se lehet eldönteni.

Vegy ilyenkor egyszerűen az alapján döntök, hogy melyik finomabb, vagy melyiket kell kevesebb ideig rázogatni?

Ennyi?

2013. szept. 14. 17:02
 4/9 SSanchez ***** válasza:
Mit kell kipróbálni? Edzés után menjen egy gyors felszívódású (tejsavó protein), este lefekvés előtt kazein, ennyi. Kész, vége. Olvasd el még egyszer amit írtam, de ha gondolod leírom még egyszer bővebben:)
2013. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz érezni különbséget, 1 hónap alatt azt sem veszed észre hogy izolátumot iszol, vagy egy 65%-os koncentrátumot. Nézd meg az árat, mi van hozzáadva, hány % fehérjét tartalmaz, ha fontos az ízt, ennyi.
2013. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, jó. Akkor egyáltalán nem fontos, hogy a 80%-s 8000 Ft/ kiló fehérjét veszem vagy a 3500 ft / kilósat? Ami ugyancsak 80%-os.
2013. szept. 14. 18:37
 7/9 SSanchez ***** válasza:
Mond te tényleg ennyire hülye vagy? Amúgy rossz példa volt, mert 80%-os és 80%-os fehérje, tök mindegy, hogy kazein, tejsavó, szója nincs ekkora különbség.
2013. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor elmondom úgy, hogy te is felfogd.

Van két fehérje. Ku*vára ugyan az van benne a leírás szerintem.

Akkor vegyem meg azt ami drágább és márkásabb vagy vegyek valami ismeretlen alig elterjedt márkájút?

2013. szept. 14. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Hétköznapi szinten tulajdonképpen tökmindegy, hogy melyiket veszed, mert maguk a termékek között úgysem észlelsz különbséget, az egész napi kaja számít. Ergo marad az ár, ami döntő. De ezt is súlyozni kell a tömegszázalékkal.


Melyik márkákról van szó?

2013. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!