Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen magas lehetek és...

Milyen magas lehetek és hogyan tudok többet növekedni?

Figyelt kérdés

Most vagyok kb 179-180 cm és érzem még hogy növök azért, de nem túl gyorsan, vagy csak nekem nem tűnik gyorsnak,mert nyáron elején 176-177 voltam.

Na de mekkora lehetek, és mit tehetek hogy elérjem a maximális magasságom?



2013. szept. 16. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, ezt nem tudod befolyásolni, genetika kérdése. Annyit tudsz esetleg tenni, hogy jól kajálsz, megadva minden szükséges tápanyagot.
2013. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez igazából genetikától függ, meg attól, hogy hány éves vagy, a férfiak kb 21 éves korukig nőnek, de szerintem ez egy jó magasság
2013. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, nem is kell ennél nagyobb magasság, testépítésben meg főleg :D
2013. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18/F amúgy, hát sokan mondjuk de nekem van egy ilyen vágyom hogy magas legyek, testépítés majd akkor ha lezárultak a csontvégek, vagy ha nem növök tovább.
2013. szept. 16. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Jol kajálsz+sportolsz sokat segithet .A sportolás beinditja a növekedési hormonokat.
2013. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!