Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik koksz az ami megköti...

Melyik koksz az ami megköti bennem a vizet?

Figyelt kérdés

Nem szteroidra gondolok, ami meggyorsítja a regenerálódási időt, hanem arra hogy pl. 2 év után 10 kiló víz lesz az izmaim alatt.

4 éve edzem naturálban, 1 évig volt étrendem, edzés utáni turmixokat most is iszom.

Most már nem tartom be az étrendet, nem is érdekel.

Az sem hogy valami bajom lesz a koxtól, vagy doppingtól.

Tudom hogy a szteroidoknak sok mellékhatása van, meg hogy orvosok szokták ellenőrizni, de a koxot ami csak simán megköti a vizet bennem, attól lehet bajom?

Ha valamiben tévedek, akkor világosítson valaki fel a témában kösz



2013. szept. 18. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Írod a kérdésben hogy koksz. Utána meg, hogy nem szteroidra gondolsz. A legjobban az oxymethalon köti a vizet, na attól tuti vizespalack leszel és a danabol is hasonló sz ar cucc.

És mindkettőtől lehet bajod, ezek eléggé máj és vesegyilkos cuccok!

2013. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utána kéne olvasni, mit akarsz beszedni. Megköti benned a vizet, regenerációt nem gyorsít? Ha valami vizesít is, az kúra után ugyan úgy lemegy (víz).
2013. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de én úgy gondolom hogy nem nagyom abba. én úgy tudtam hogy a kox az ami megköti a vizet, nem a szteroid.

van egy félig cigány ismerősöm annak 60 as keze van, 170 cm sincs, van rajta vagy 40 kiló víz. ő 130 kiló.

Brutális egy alkat, az apja még nagyobb, de ő hájas is.

Az illető alkarán vannak valami 4-5 cm átmérőlyű púpok, sztem az valami mellékhatás lehet a cuccból.

Nem szoktam vele nagyon beszélni, nem is kérdeztem tőle soha, de mindig találkozunk ismerjük egymást. Szerintetek?

2013. szept. 18. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
a szteroid az koksz! Szóval kicsit el vagy tévedve. És mi a ráknak jó vizesnek lenni? Az qrvára nem néz ki jól.
2013. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is láttam ilyen telibesz art búvárruha kinézetű brazilokat:)

de ez csak náluk menő.

normál ember nem akar így kinézni, mert a sok víz a testen a vesét, szívet, keringési rendszert szétvágja hosszútávon.

2013. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

amúgy meg a só a tuti befutó.

nem regenerál, de a vízet azt köti, úgy fogsz kinézni mintha a bőrödbe egy vizeshordónyi vizet beszívattyúztak volna.

ha ez minden álmod, indulhat a sókúra...csak a vérnyomásod mérjed, mert könnyen 200/150 lesz, és irány az intenzív.)

2013. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te medúza-land-en élsz, vagy mi, mindenki tele van vízzel? És te is azzá akarsz válni? Elég vicces! :-)
2013. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu kérdés, ilyen hülye ember nincs!
2013. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
medúza-land. Ez mekkora.:)
2013. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz Monti az elismerést, megtisztelő! :-)
2013. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!