Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó, amit csinálok?...

Szerintetek jó, amit csinálok? Milyen eredményre számíthatok?

Figyelt kérdés

Köszönöm, ha segítetek, mert bár sok mindent sportoltam mindig is, ez a mozgásforma még új nekem. 2 hete csinálom:

-bemelegítés

-500 ugrálókötél

-2x10 pec boxzsákolás (30 mp-es váltásokkal:ütés-tekerés-rúgás)

-3x (4x12) fekvenyomás kétkezessel

-3x (3x20) egykezessel

-4x (4x20) tárogatás

-3x( 3x12) merevlábú felhúzás

-2x (3x15) bicepsz kétkezessel

- 4x (4x20 lábnyújtás lábgéppel

-4x (4x20) vádli


Nagyjából ez az alap, amit minden másnap megcsinálok, másfél órát vesz igénybe.

Mellette odafigyelek az étkezésre, reggeli, vacsi félzsíros túró, sok hal, zöldség, minimális szénhidrát, napi 2l folyadék.

Köszi.

34N


2013. szept. 19. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a célod?
2013. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huhh... Hát, ezen még nem igen gondolkodtam, de szeretném megacélozni, szálkásítani magam. Lassan elkap a harmincas nőkre sokszor jellemző löttyedés, ez ellen küzdenék. Mivel alapvetően magas és szélesvállú vagyok, azért nem szeretnék nagydarabbá válni. Utánaolvastam és az derült számomra ki, hogy a friss kutatások szerint a nagy súlyokkal végzett gyakorlatok a legjobb szálkásítók, és a nők csak akkor "nőnek meg", ha hormonális kiegészítőket is szednek. Ezért is bátorodtam fel.:9
2013. szept. 19. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek sem szálkásító, sem tömegnövelő gyakorlatok. A két dolog attól függ, hogy mit és mennyit eszel. Mivel nem írtál konkrétumokat sem az étrendedről, sem Magadról, így nehéz bármit is mondani ezzel kapcsolatban. :-) De tény, hogy ha már ennyit mozogsz, akkor jó úton haladsz!
2013. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olyan buta vagyok, de nem szégyellem megkérdezni:

Ha mondjuk a napi étkezésem:

- 300 g zsírszegény túró, 4 fehérjés rántotta (férjem eszi a sárgájtá:), 2 doboz olajos hal (olaj nélkül), cukkini, 20 g barnarizs, 1 kocka étcsoki, 2liter folyadék, akkor szálkásodom?

2013. szept. 19. 20:28
 5/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul fogalmam sincs, hogy ez mennyi mozgásnak számít.:) Tényleg. Azt érzem, hogy felszabadul bennem egy rakat endorfin, imádom, és csak úgy repül az idő. Szinte rossz érzés abbahagyni.

Szedek ízületvédőt (scitec), mert nyáron már egyszer túledzettem magam (bringával), most jöttem rendbe.

2013. szept. 19. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetnél több szénhidrátot, a diéta ugyanis nem arról szól, hogy semmi szénhidrátot nem vihetsz be. Valamiből a szervezetnek is fedezni kell az energiát, ebből a legcélszerűbb.

Hogy fogsz-e szálkásodni, valószínűleg igen, de nincs itt a testsúlyod mint viszonyszám.

2013. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!. Értem, akkor teszek bele egy kis bio tönköly pennét, mert azt nagyon szeretem.

A paramétreim: 174/62

2013. szept. 19. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tufom milyen kutatások ezek de egyértelműen h*lyeség...


Amit én kérdeznék,hogy tudsz zsákolni? Szétverheted a szalagjaidat ha nem jó a technikád.

2013. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A biotech magazinjában olvastam, ha jól emlékszem. Itt van valahol, majd előkeresem.

Tudok zsákolni (régebben tanultam), szépen megerősödött a csuklóm.

2013. szept. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!