Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Big show, hogy nőt meg 216 cm...

Big show, hogy nőt meg 216 cm magasságra?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat :)

2013. szept. 22. 11:10
1 2 3 4
 1/34 Dávkapcs válasza:
36%
Az anyja és az apja lehet hogy magasak marhára,vagy lötte magát,vagy a szülei sokáig csinálták xD
2013. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%
genetika, de ha megy növekedési hormon mielőtt nem zárulnak le a csontvégek, akkor növeli a magasságot is.
2013. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És hol oldják meg ezt a növekedési hormon pótlást vagy mit?
2013. szept. 22. 11:17
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Ez veszélyes dolog, mivel szinte minden belsőrészt és a porcos helyeket is növeli.Csak orvosi ellenőrzés alatt megy. Nem is akarok ilyenben tanácsot adni, mivel ha nem vagy törpenövésű akkor neked senki nem fog ilyen kúrát felírni. Ehhez erős indok kell ám!
2013. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Anélkül nem oldják meg ha valaki csak úgy akarja, tehát ha most azt mondanám hogy én magas akarok lenni csak úgy, vagy azért hozzá rakhatom hogy engem folyamatosan szekálnak a magasságom miatt mert sok magas növésű osztálytársam van és engem ez nagyon bánt, hogy elmaradok köztük.

legfőképpen ezért mert nem érzem jól magam így ..

2013. szept. 22. 11:23
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Csak úgy nem megy, hogy te magas akarsz lenni, mert akkor mindenkit agyba-főbe lehetne szurkálni hormonokkal. Ahhoz eléggé törpének kell lenni, hogy alkalmazzák, nagyon indokolt eset kell.
2013. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
És ha esetleg Big show is hormon pótláson volt akkor hogy hogy még is megadták neki, ha ezt az oldalt nézzük.
2013. szept. 22. 11:27
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Lehet illegálisan is szerezni cuccot dílerektől, de ez megint csak zsákbamacska, hogy milyet kapsz és mint mondtam eléggé veszélyes dolog. Én már bánom hogy írtam neked..)
2013. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Ne aggódj az egészségem is fontos törődök vele :)

ah lehetséges akkor orvosilag tenném, :)

de ha nem akkor nem,

2013. szept. 22. 11:34
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

A kosarasok sem szurkálják magukat és lám mégis magasak.

Big show valószínüleg alapból magas és jó sokat eszik ezért ilyen hatalmas de nézd meg André the Giant- ot na mellette még hulk hogan is eltörpült.

2013. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!