Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért törvényszerű a zsírosodá...

Miért törvényszerű a zsírosodás tömegelés közben?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet nulla zsírral tömegelni, még ha ki is centizi az ember az étrendjét ?

2013. okt. 1. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem mindennap ugyanannyi kaloriat használunk el. Van hogy picit aktivabbak vagyunk van hogy nem. Nem edzettünk elég keményen a terhelés ugyanakkora mint volt nem épül új izom. Ilyenek. De egyébként lehetne ha ugy be tudnád löni az étrendet hogy első évben 0,5 kg jöjjön fel havonta. Felàldoznál egy csomo izomnövekedèst de legalàbb nem jönne fel zsír
2013. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert plusz kalória kell hozzá és azt a szervezet sajnos nem 100%-ban izomnövelésre fogja használni, hanem bizony megy zsírba is. És nem tudod kicentizni, mivel változik az anyagcseréd szinte naponta és így a szükséges kalória is.

Csak az extrém ektomorfok tudnak kb zsírmentesen növekedni.

2013. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az szopás, nem lehet ezt valahogy megkerülni ? Elég szomorú, hogy év egyik felében felépítem azt, aminek a felét az év másik felében lerohasztom magamról a zsírral együtt...


Egyébként az endo- mezo- ektomorf adottságok genetikailag predesztináltak ?

Például a Testépítés Nagy Enciklopédiájában volt egy kép egy zsíros, de izmos alakról, arra írta Arnold hogy endomorf, aztán pár évvel később csontszálkásan nagyobb izomtömeggel is volt róla kép, ott meg már ektomorfnak nevezte... ebből következtetek arra, hogy akkor ez az adottság változtatható, nem ? De hogy ?

2013. okt. 1. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Az alkat az adott, de koxal sokat ki lehet hozni. Viszont azt nem ajánlom.
2013. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ketogén tömegelés és szálkásítás? Próbáltad már?
2013. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, miért mi az ?
2013. okt. 1. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ch nélkül ott csak kevesebb víz lesz megkötve de a zsír ugyanúgy felmegy majd. Viszont sok értelme nimcs mert nem igazán tudsz erősödni. Én próbáltam.
2013. okt. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem sem jött össze, szálkásításnál pedig qrva sok izmot vesztettem nagyon alacsony ch-val. Szerintem ez koxal működik, de naturálban nem szerencsés.
2013. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy.


Vagy itt van a Kránitz Gábor, aki a ketogén paleós csoportban köszöni szépen jól van. A cikk óta azért tényleg ketózik, némi bizonyztalanság után ahogy olvastam ku.rva jól van. Van ilyen is.


[link]

2013. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erről beszélek, hogy naturálnak nem jó, de koxosoknál beválhat.;)
2013. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!