Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írnátok ezekkel egy edzéstervet?

Írnátok ezekkel egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

Van itthon egy ilyen padom:


[link]


Meg még két egykezes súlyzóm, nagyjából 12 kilót tudok rápakolni egyenként. Francia rudam is van, arra nagyjából akármennyit tudok pakolni. A nyomópadhoz tartozó rudat tudnám guggoláshoz is használni.


Ezekre tudnátok tervezni egy teljes testedzést ? Nem egy arzenál de azért egy darabig csak lehet ezzel fejlődni, nem ?



2013. okt. 1. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

két hónapig végezz heti 3 napos teljes testes 3 napos edzést.

Pl: hétfő-szerda -péntek.

Egy izomcsoportra egy gyakorlat, gyakorlatonként 3-4 sorozat.

Fekvenyomás, húzódzkodás, vagy evezés, mellről nyomás, bicepsz állva rúddal, hátsó támaszos tolódzkodás vagy egykezes tricepsz tarkóhoz engedve, guggolás, álló vádli, hasprés vagy függeszkedve lábemelés.


Két hónap után mehet majd osztott edzés.

2013. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor is kell ez a két hónapos felvezető dolog, ha már korábban gyúrogattam itthon ? Igaz, hogy nem mindenre, de gyúrogattam.
2013. okt. 1. 21:09
 3/18 anonim ***** válasza:

akkor is, főleg ha kihagytál több hónapot.

De legalább 4 hét legyen.

2013. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sowilo ***** válasza:
Mindenképp csináld meg. Szerintem tricepszre csinálhatsz szűk nyomást is, nekem az a kedvencem.
2013. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tarkóhoz engedést állva csináljam ? Húzódzkodás 0,5 bicepsznek 0,5 hátnak számít ? Meddig lehet egy ilyen edzéstervvel fejlődni ? Komoly hátrányban lennék egy terembe járóhoz képest ?
2013. okt. 1. 21:13
 6/18 anonim ***** válasza:

nem lennél hátrányban. A húzódzkodás szélesen fölső fogással az leginkább hátgyakorlat, szűken fogva alsó fogással pedig bicepsz.

A tricepsz tarkóhoz engedést én ülve végzem 1 darab egykezessel vagy állva francia rúddal.

2013. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ja, és egy évnyi diéta nélküli, a rendszerességet teljes egészében nélküloző edzés után jó eredmény, hogyha már 70 kg-val nyomok fekve ?

Amikor elkezdtem rohadt punnyadt voltam, 30kg-val tudtam csak nyomni. 90 kg és 185 cm vagyok.

2013. okt. 1. 21:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2013. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mennyire jó ?

"Szerencséd van, hogy nem vagy egy hajszálnyival gyengébb, mert akkor nyomorék lennél"-jó, vagy genetic freak jó ?

2013. okt. 1. 21:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Átlagosan jó.;)
2013. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!