Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztalataitok alapján,...

Tapasztalataitok alapján, melyik lehet eredményesebb tömegelő edzés?

Figyelt kérdés

Heti 4 nap edzéssel I.: napi 2 izomcsoport, izomcsoportonként 4 gyakorlat, 3 sorozat - egy hét a teljes test.


Heti 4 nap edzéssel II: napi 3 izomcsoport, izomcsoportonként 2-3 gyakorlat, 3 sorozat - kétszer végigpörgetve a héten a teljes test. (Más gyakorlatok az első és a második edzésen csoportonként)


Lehetőleg tényleg a tapasztalataitokra lennék kíváncsi, tudom, hogy jobb lenne mindkét módszert letesztelnem, hogy nekem melyik hatásosabb, de most nincs 2*12 hetem erre sajnos.

Előre is köszi a válaszokat!


2013. okt. 2. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első változat jött be inkább, de néha lehet változtatni pár havonta. Nem kell leragadni egy módszernél, sőt heti 3 teljes testes edzést is sokan alkalmaznak.
2013. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell erre kétszer tizenkét hét.

Hat hétig csinálod az első verziót, majd hat hétig a másodikat.

Nem tesztelgetésből, hanem a variálgatás, az izom-összezavarás kedvéért.

2013. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a másodikat felejtsd el ...
2013. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!