Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy fogyasztjátok a zabpelyhet?

Hogy fogyasztjátok a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Hogy alkotjátok fogyasztásra alkalmasnak?
2013. okt. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
kicsit megmikrózom vízzel és utána leöntöm tejsavóproteinnel.
2013. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 200 ml tejjel .Én nem szertnék undorral enni napi 200 ml tej nem tesz semmi rosszat és ha megettem a gabonapelyhet utána iszok proteint is.
2013. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem vagyok testépítő, de én is igyekszem kiiktatni a tejet az életemből. Növényi tejjel is készítettem már zabkását (rizstejet, zabtejet, kókusztejet házilag is aránylag könnyen lehet készíteni és sokkal gazdaságosabb) és gyümölcslével is, vízzel hígítva (bár úgy láttam az itteniek a gyümölcsöt sem nagyon díjazzák). Kis fahéjat teszek bele, a növényi tejesbe xilitet, a gyümölcsleves változatba azt sem. Illetve csináltam már citromos-xilites vízben, lényegében limonádéban, nekem az is ízlett. Rövid ideig főzöm a gázon, éppen hogy csak megpuhuljon.
2013. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beteszem a mikróba, utána leöntöm proteinnel, ennyi.
2013. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!