Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a Hot Blood és...

Mi a különbség a Hot Blood és az Attack között? Melyiket mikor érdemes szedni? Milyen hatása van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hot Blood több összetevőt tartalmaz, és pörget is. Az Attack inkább kreatin kis argininnel. Én akkor vennék ilyen terméket, ha az alapok (fehérje, gyors ch, multivitamin), és az étrend megvan!
2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáltam mindkettőt, de mivel a hot bloodban energizálók is vannak, amik a szívre nem gyakorolnak jó hatást, inkább az attacket választanám.
2013. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És érzésre melyik milyen? Melyiktől lehet bedurranni, melyik segít koncentrálni.

Pl: melyik jobb ha nincs kedvem edzeni, vagy ha álmos vagyok, kicsit megfáztam... stb.


Szóval, hogy melyiket mikor érdemes szedni?

2013. okt. 16. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attack tol nekem bedurrantak az izmaim es nagyobb erő . Hőt blood öt nem próbáltam a szívem miatt de állítólag erőt ad es kitartóbb leszel energizal .
2013. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!