Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után, egy 57 kg-s...

Edzés után, egy 57 kg-s fiúnak mennyi Jumbo (zöld) kell bekevernie és meginnia? Edzés utáni jumbos cukormennyiség jót tesz a szervezetnek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 19:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hízni szeretnék,keményen edzek és a kajálás is rendbe van ! megnéztem a proff-t hogy az erősen zsírosodóknak van,úgyhogy maradok a zöldnél hogy hízzak,hatásos?!
2013. okt. 20. 19:17
 2/14 anonim ***** válasza:

annyit igyál, hogy a fehérjetartalom legyen 30g.

Edzés után nem gond a cukor, de én váltanék a jumbo profra helyedben vagy inkább mhn gainer, ha olcsóbbat keresel.

2013. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért proff? úgy tudom hogy az azoknak van,akik könnyen híznak és átlagos testalkattal rendelkeznek.
2013. okt. 20. 19:23
 4/14 A kérdező kommentje:

Én meg sajnos alig alig..és sovány is vagyok :/

gyors anyegcserével

2013. okt. 20. 19:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert még neked sincs edzés után ennyi szénhidrátra szükséged. És ahhoz hogy meglegyen a fehérjemennyiség a zöld jumboból túl nagy adagot kell fogyasztani. Mindenkinek elég 40-50g gyors ch edzés után, nem kell 150-200g. Na ezért. De tőlem ihatod, csak jó tanács volt.
2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze ezt megértem,logikus,csak jó lenne már túllépni a bűvös 57 kilón és 60 felé menni :(
2013. okt. 20. 19:30
 7/14 anonim válasza:
Tudtommal a sima, meg a prof. között az a különbség, hogy az egyik a gyors anyagcseréjű embereknek van, a másik meg a "lassabb/normál" anyagcseréjűnek. De ez valahol le is van írva.
2013. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy a sima zöldben egy raklap cukor van még a normális fehérje adag mellett, ami MINDENKINEK fölösleges!!
2013. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha esetleg,idővel már nem tudom fizetni a jumbo proff-t de szeretném folytatgatni,akkor egy fehérje+dextróz fedezi a jumbót? mondujk már 62 kiló leszek,és persze több fehérje és szénhidrát kell,ha szénhidrátot elhagyom,akkor csak szálkásodni fogok ? vagy mi lesz ilyenkor ?
2013. okt. 20. 19:41
 10/14 anonim ***** válasza:

A külön protein és ahhoz téve edzés után szénhidrátot gazdaságosabb megoldás és így te szabályzod, hogy milyenek legyenek az arányok. Reggel pedig mehet a protein a zabpehelyre cukor nélkül.

Szálkásításnál napi 2,5-3 g x ttkg legyen a fehérje és 1-2g x ttkg a ch. Tehát nem ilyen egyszerű, hogy nem eszel az edzés után elég szénhidrátot.

2013. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!