Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon "zajos" a taposógépem,...

Nagyon "zajos" a taposógépem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég régi (9 éves) nincs rajta, hogy olajozni kellene, borzasztóan hangosan recseg. Alkalmanként 30-40 percig használom.

2013. okt. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól is függ milyen taposó, van többféle rendszer.
2013. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olajozd be!
2013. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A taposógép típusa: Mini Stepper. Én beolajaztam azon a részen, ahol a teleszkópok vannak, de ugyan úgy (kissé azért halkabban), de recseg, nyikorog, borzasztóan idegesítő, nem nyomja el a zene se. Lehet, hogy ezek egy bizonyos ideig vannak tervezve, mint pl. egy futócipő (bizonyos km után, már nem ajánlott futásra használni), és ha elhasználtad ki kell dobni? Vagy ez még javítható?
2013. okt. 23. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szedd szét és ugy olajozd be!


De ojannal szedesd szét aki összeis tudja rakni:)

2013. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen szedjem szét? mert szerintem nem a teleszkópból jön a zaj, hanem a csavaros részről, ami azt tartja, azt már én is szét tudom szedni, de már olajos (csurom :-) így is célszerű? Használni fog ha szétszedem (te már jártál ugyan így, vagy ez csak egy tipp)?
2013. okt. 23. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipp:)


De az lenne a legjobb ha elvinnéd egy hozáértö személyhez.

2013. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!