Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azokhoz szólnék, akik már...

Azokhoz szólnék, akik már használtak valaha valamilyen doppingszert! Megbántátok? Nőttetek tőle?

Figyelt kérdés
Olyanok is írjanak, akik ismernek ilyet, és tudják a választ:)
2013. okt. 29. 10:49
 1/6 clint ***** válasza:
100%
itt senki nem használt... aki meg igen az már nem él
2013. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos:D Azért kérdeztem, mert jár a terembe(ahova én járok) egy srác, kb 190 magas. Ő danabolozott, és nőttek az izmai valamennyit, de a magasságához képest még mindig kicsik:(
2013. okt. 29. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

mi az a doppingszer?

én azt hittem h csak a porok fújnak fel!

attól lehet nőni, most meg már ettől is?

akkor h van ez?

de ne használj sok port, mert a műszer nemfog ágaskodni, és a májad , veséd, nehogy transzplantációs cserére várjon majd:)

2013. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, egy szakértő is megérkezett, hál istennek.
2013. okt. 29. 11:38
 5/6 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Nekem saját tapasztalatom nincs, de több ismerősöm is használt szteroidot. Egyikük csak szemes stanát használt, még hülyegyerek korába, azt mondta, hogy használt valamit azért, de megbánta és soha többet nem nyúl ilyenekhez. A másik danabolt szedett meg sustanont nyomott, ő nőtt tőle rendesen, de leginkább csak felpuffadt, bevizesedett. Akkora lett a feje, mint egy dinnye. Aztán abbahagyta a cuccot, össze is zuhant pillanatok alatt. Nem sokkal később az edzést is befejezte. Ő nem bánta meg, bár gyakorlatilag semmi haszna nem lett belőle, sőt, rendesen kiragyásodott. Egy ismerősöm szeretett volna szedni valamit, de szerencsére sikerült lebeszélni.
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
A többiről akiről tudom, hogy szedett nem tudom, hogy pontosan mit tolt, mert sosem vallották be, de amikor kérdeztem nem is tagadták.
2013. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!