Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha proteint meleg vízzel és...

Ha proteint meleg vízzel és zselatinnal keverek össze, majd formába öntöm irány a hűtő, ez jó másnap nassolni valónak?

Figyelt kérdés

Így melóban se mondják hogy turmixot iszom és csak azért izmosodok...

Valaki csinált már ilyet?



2013. okt. 30. 10:42
 1/8 A kérdező kommentje:

Mert az étkezési zselatint sokan használják izületi problémákra a természetes (csontból kifőzött) kollagén tartalma miatt is. Pl: Füves Gyuri bácsi

(nem úgy füves, hanem gyógyfüves)

2013. okt. 30. 10:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, csak a turmix miatt izmosodsz, az sötét, egyszerűbb elmagyarázni neki hogy az csak kaja, plusz a napi étrend, pihenés, és edzés miatt izmosodsz. Egyébként próbáld ki, aztán kiderül milyen lesz, nem hiszem hogy ezt sokan tesztelték eddig.
2013. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyenek az emberek, amit nem ismernek az rossz. Bezzeg azt mondják hogy én sosem rendelek pizzát és hamburgert, hanem csak rizst eszek hússal ("de jó megy neki blablabla") Pedig ez egészségesebb és olcsóbb is.


A zselatinos dolgot kipróbálom :)

2013. okt. 30. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt esetleg nézd meg, hogy az adott port milyen hőmérsékleten lehet tárolni, nem kizárt, hogy már a hűtőben is roncsolódik, így adott esetben nyomod magadba, de semmilyen hatást sem fog mutatni.
2013. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami van abban, amit mondasz.:D Sokkal egyszerűbb pudingként bevinni azt a vackot, mint elmagyarázni 638263 embernek, hogy a protein por csak egyszerű kajak, nah meghát az utóbbi stresszesebb is. De szerintem részben ez az irigységnek is köszönhető, ők nem tudják megcsinálni, amit más, ők nem olyan izmosak. Éppen ezért fogjuk rájuk, hogy zabálják a sok sz a r protein, ami a k u r v@ a ny j á t tele van rakva szteroiddal...stb. Ezek engem is kiidegölnek.
2013. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan! De hogy én egy edzésen mondjuk 6 tonnát mozgatok meg 1 óra alatt, az nem számít mert ugye nem attól izmosodok hanem a "szteroid-turmixtól"
2013. okt. 30. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, irigyek. Nekem is jött már pár beszólás, hogy gazdag bu*i meg hasonlóak, hogy mennyim van kajára. Elkezdtünk számolni, és a legtöbb ember többet költött mint én (általában Budapestiek, akik gyakran járnak gyorsétterembe, ami persze olcsó).
2013. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Meg lehet csinálni. Tegnap én is elkészítettem, csak én még túrót is kevertem bele, hogy lassabb legyen a felszívódása.

2013. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!