Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudok ugy izmosodni, hogy...

Tudok ugy izmosodni, hogy mostanaban csak kajara van penzem?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok, nagyon erdekelne a testepites, csak most bejott az egyetem, albi stb, igy eselyem nincs mondjuk egy kondiberletet megvenni, hogy az elso edzesrol ne is beszeljek, mert a gepeket nem ismerem, dieta is nagyon nehezen lehetne megoldhato, de nagyon szeretnek nekiallni. Edzegetek itthon, aminek latom is nemi hatasat, de hosszutavon ez egyertelmuen keves lesz.

A kerdesem az, hogy hogy lehetne minel koltsegkimelobben megoldani, hogy azert elkezdhessek foglalkozni a dologgal? Van olyan aki hozzam hasonloan csoron kezdte?

Annyit meg hozzatennek, hogy a hust, zoldseget megveszem, csak a fozessel vannak problemaim, ugyanis csak fozolapom van itthon, tehat sutni nem tudok.

Tudom hogy nagyon lehetetlennek tunik a dolog, de mar evek ota foglalkoztat a dolog, csak mindig volt valami (otthon nem ment a dieta, mert a tobbiek mondjuk mindent megettek, es nem is volt mas), most meg mar tényleg nem akarom semennyit tovabb halasztani a dolgot.

Orulnek mindenfele tanacsnak, etrendnek, otthoni edzestervnek, ami mar bevalt masnak.


2013. okt. 31. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én otthon edzek, és már jól állok (195cm 93 kiló). Szerintem szerezz be tápkiegeket, azok egyszerűen elkészíthetőek. Edzés utánra tejsavó. De ha diétázol, vannak külön diétás porok is
2013. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem koliba mentél?
2013. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a kerdes szempontjabol nem fontos, egyebkent ugy volt, hogy osszekoltozunk az exemmel, csak befarsult.
2013. nov. 1. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon nem mindegy, mert az albérlet egy 30 ezerrel minimum drágább.
2013. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy jon ez a kerdeshez?
2013. nov. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!