Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb energiaszint...

Dejong kérdése:

Melyik a legjobb energiaszint növelő? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Awful11 ***** válasza:
Nekem a hot blood jött be a legjobban, csak vigyázni kell vele, mert ha nem bírod a sok koffeint könnyen rosszul lehetsz tőle.
2013. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Clan ***** válasza:
Szia! Én jelenleg kipróbáltam a Pow3rd-t de szinte semmit nem éreztem tőle,de viszont a Hot Blood-tól egy állat vagy,ajánlom nagyon,elsőnek próbáld ki fél adaggal,nehogy túlpörgessen!
2013. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Én most Attackot használok, ez stimulánsmentes, de nagyon jól durranok tőle. Pow3rdtől 12g-tól rendesen felpörögtem (7g egy adag, de azt meg sem éreztem kb). Hot Blood nem rossz, de az íze szerintem gusztustalan, úgyhogy én azt csak alkalmanként szoktam venni 1-2 tasakkal. A legjobb eddig a Pump n Go volt, de mivel betiltották a citrullin malátot ezért ezt már nem is gyártják. Ha pörögni akarsz akkor valami koffeinest, ha az izomérzetre mész akkor legyen benne rendesen kreatin. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 djsonik ***** válasza:
Nitrox Therapy, nemcsak energetizál, de olyan állat leszel tőle hogy akár +5-10 kilót emelhetsz a súlyokon.(Nem biztos hogy ezutóbbi mindenkinél bejön, én éreztem hogy sokkal többet bírok)
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim:


Scitec Attack: Egész jó, de hamar hozzászoksz és már hatástalan. Ízre ihatatlan számomra


Scitec Hot Blood: Kimagaslóan jó, mind durranás, mind edzéskedv terén. Elég jól felpörget. a 2.0 már nem annyira


Scitec Big Bang: Nem pörget, de szép csendesen bedurransz, és kitolja a fáradtság érzetet. Már power3d van helyette asszem.


Biotech Nitrox Therapy: A régi hot blood óta az általam kipróbáltak között messze a legjobb. Gyorsan hat, bizserget, kedvet, erőt ad. mindegyik nagyon fincsi


Scitec War Machine: Adagonként indokolatlanul sok koffein, lassan szívódik fel, először beálmosít, de utána adja rendesen. a 300mg koffein miatt ne használd esti edzéshez.


Universal Shock Therapy: Gyorsan szívódik, hamar adja az erőt, igazából semmi extra pörgés, átlagos.


Brutal Nova: Na ettől semmit sem éreztem


Ezek azok amiket próbáltam az évek alatt. A régi hot bloodot visszasírom, most war machine megy (ajándék volt), utána pedig majd jó darabig csak a Nitrox Therapy.

2013. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vicces lesz amit írok, de a Hot Blood-on kívül ezekből az étrend kieg gyártók által gyártott, koffeines, taurinos vackokból nem nagyon éreztem soha semmit. Hot Blood sem közelítette meg az edzés előtt 15-20 percel 1-2 Sportszelet + 2-3 koffeintabletta duót. :)
2013. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán még a Pump 'N' Go volt az, amiből ha az előírt 2-3xosát kevertem be edzés előtt fél-3/4 órával, érezhetően jobban durrantam tőle.
2013. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!