Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a szójafehérje körüli...

Ezek a szójafehérje körüli negatívumok - hormon kérdés pl. az izolátumokra is igazak?

Figyelt kérdés
konkrétan az ANS-nek van ilyen terméke pl.

2013. nov. 6. 05:13
1 2
 1/11 tap bela ***** válasza:
A szója koncentrátum még rosszabb megoldás mint a szója izolátum.
2013. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, akkor tehát ez még a "jobbik eset" kategória?
2013. nov. 6. 10:47
 3/11 clint ***** válasza:
48%

nem... nem igazak. fogyatékosság és kész.t

aki szerint kihat a hormonokra az hülye,nem képes gondolkodni reálisan. Hányan vesznek szójafehérjét, és hányan számoltak be hormonproblémákról???

Van olyan nemzet ahol a szója fogyasztása ugyanolyan mindennapi és nagymértékü mint itthon a húsé :D

rosszabb az emésztése és a biológiati értéke mint a tejsavónak de jóval olcsóbb.

amennyiben jól emészted használ ez is..

jah és pocsékabb az íze, bár olyan is van aki a lisztesebb fehérjét szeretni..

2013. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tap bela ***** válasza:

Az igen finom kifelyezés, hogy lisztes az íze ;-)

A szóját életenben egyszer ittam, az egy hányadék-ízű! Annyit fingtam tőle?!?! Állandóan felfujt, lufi érzésem volt.

2013. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 clint ***** válasza:

azért van külömbség termék és termék között, nem mind ugyanolyan ízűek. Van vállalható ízű is.

Én azt javaslom, hogy keverje aki nem kedveli a lisztes érzést hígabb fehérjével..

2013. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Felszívódási sebességben milyen lehet egy tejsavóhoz képest?
2013. nov. 7. 01:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel olcsó, gondolkodom a kipróbálásán... csak nem tudom jó-e edzés utánra, vagy lassú hozzá?
2013. nov. 7. 01:57
 8/11 clint ***** válasza:

A szója is gyors felszívódásu akármennyire közepesnek írják.

én inkább a biotechest javaslom az nem szintiszta szója és emiatt tudsz normál adagot fogyasztani.

Ahhoz, hogy kb 35 gramm tejsavónak megfelelő fehérjét vigyél be kb 50 gr szóját kellene fogyasztani, (az emésztés miatt) amit rossz esetbe még felrázni se tudsz annyira lisztes. A szójás kevert fehérjék ebből a szempontból jobbak és nem drágábbak.

De mindenképp kis dobozzal javaslok elsőre, tapasztald ki az ízt el tudod e fogadni.

2013. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, azthiszem kipróbálom így a kezdődő fűtési szezonban (hiába, az anyagiak) :D
2013. nov. 7. 09:45
 10/11 anonim válasza:

Én izolátum formában szedem és nekem nagyon bevált.

Üdv.

2014. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!