Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein fehérjét melyik...

Myprotein fehérjét melyik weboldalról érdemes rendelni, ahol nem bsznak át?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 23:21
1 2 3
 11/24 clint ***** válasza:

Most erre mit mondjak?

Azért ajánlják mert ők is ezt eszik. Azért eszik ezt mert olcsó

Az ő dolguk, én csak a véleményemet mondtam el.

Nincs pénzem, csoró vagyok de szerencsére sok tápkiegem van ingyen, így engem az árak ilyen szempontból nem befolyásolnak.

Szeretem a német és román gyártókat, meg persze az igazi myproteint. De a biotechhel és a sciteccel sincs bajom, csak túlzásba vitt szövegeik vannak néha.

A termekben ahová járok hozzám és pár társamhoz jönnek a srácok, hogy lessem meg ez ilyen, ez jó, stb. Nem vagyok látnok, hogy tudjam, bár néha feltünő, hogy gázos valami.

De az MHN már fenyegetett, hogy beperel, persze közvetítőn keresztül, de nem izgat. Hosszu sztori.

A tény akkor is tény marad.

2013. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Na vajon melyik lehet a myprotein eredeti oldala? a myprotein pont com? Úúúúú, tényleg! Nekem 4 nap alatt kihozzák, szállítás 7,95 font, de már 100 font felett ingyenes.


Ezt a hamisítós dolgot jó lenne egyszer privátban megbeszélgetni, mert így nyilvánosan ugye nemigen szabad konkrétumot mondani, és emiatt pont semmi érdemlegeset nem tudunk meg. Nekem is vannak gyanúim és véleményem, de hogy egy ember mit mond, az önmagában édeskevés. Csak egy nézőpont. De aminek tudok, megpróbálok utánajárni.

2013. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 clint ***** válasza:

na és hogy jársz utána, ha szabad kérdeznem?

Ráírsz a forgalmazóra és azt várod, majd válaszolnak, ejj lebuktunk? :D

Bevizsgáltatni be tudja valaki, de bizonyítékként nem felhasználható, mert akár nyitva is lehetett a doboz, vagy lejárató kampány vagy akármi... Hoznak valakit aki bevizsgálja az akkor véletlen jóféle proteint és kész a papír.

A testépítők egymást segítik, és tanácsokat adnak és hacsak nem támogatja őket valamelyik cég, nincs értelme ok nélkül fikázni a dolgokat. Szóval lehet, hogy egy az én véleményem idefenn, de nem kérem, hogy mások akik hasonló véleményen vannak regisztráljanak fel, csak mert egyedül vagyok ezzel. Inkább ülök és csóválom a fejem... a többi nem az én dolgom.

2013. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már az enproteinemről impact whey-t+ízesítőt. Szerintem eredeti...
2013. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 kakao01 ***** válasza:
inkább azt mondjátok hogy mit vegyen szerencsétlen kérdező :D
2013. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Melyik termékek azok amiket hamisítanak szerintetek? MHN-t és a myproteint említettétek...ON gold? scitectől is vannak hamis termékek?

Client sorolj fel megbízható tejsavóproteineket

2013. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
én a myprotein magyar oldalának álcázott énproteinemről rendelek már 3-4 hónapja, nem csak fehérjét, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele...
2013. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
tipikus magyar hozzáállás, hogy mindig mindent túl kell parázni...
2013. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 clint ***** válasza:
tipikus magyar hülyeség, hogy mindent el lehet adni egy tudatlannak...
2013. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Client, mond már, hogy te melyiket ajánlod...
2013. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!