Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatok vannak mellre?

Milyen gyakorlatok vannak mellre?

Figyelt kérdés
Minden nap edzek otthon.Van 1 db egykezes kézisúlyzóm,amire lehet tárcsákat rakni,azt mindkét kezemmel megemelem 100-szor.Van hogy még +50-szer is.Eddig csak két kézzel ment,de most már megy 1 kézzel is.A kezem már kezd izmosodni,de mellizmom egyáltalán nincs.Van egy ilyen gumiszalagom azt húzkodom egy ideje,de elszakadt és csattant egyet a mellemen.Szóval már erősödtem mellre is,ha szétszakítottam azt a gumit.De most,hogy eltéptem,nem tudok mellre edzeni.Van valami gyakorlat,ami helyettesíti?

2013. nov. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

:D :D :D ez jó volt :D

Ha mindenképp otthoni környezetben akarod nyomni, és mellezni akarsz, akkor nyomj fekvőket, széles tartással, szűk tartással, tolódzkodj szélesen.

2013. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Felesleges minden nap edzeni. Kezdőknek heti kétszer három hónapon át teljes testet átmozgató edzés kell. Utána heti három osztott edzés. Azért felesleges minden nap edzeni mert az izom nem tud regenerálódni így nem fejlődik sőt sokszor kisebb lesz. Ez a 100-szor felemelem meg egy vicc. Akkora súllyal kell edzeni amivel 8-10-szer tudod megcsinálni a gyakorlatot és ebből csinálni 4 sorozatot. Mellre fekvenyomás a legjobb de otthon azt nehéz megoldani, ezért jobb a konditerem. Viszont én is feltennék pár kérdést;

1, Mennyit olvastál a testépítésről mielőtt elkezdtél edzeni?

2, Van rendes étrended?

3, Figyelsz az arányokra is? Tehát ha csak karra meg mellre edzel akkor nevetséges leszel egy idő után ha a lábaidat, hátadat stb. nem edzed.

2013. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.Semmit

2.Nincs

3.Erre nem is gondoltam.

2013. nov. 10. 17:07
 4/7 anonim válasza:
Akkor hagyd inkább az egészet.
2013. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért,mert kezdő vagyok és elb*sztam valamit,már hagyjam abba??!
2013. nov. 10. 19:43
 6/7 anonim válasza:
Figyelj én is voltam kezdő sőt most se vagyok profi. De mielőtt lementem volna a terembe kb két hétig olvastam erről a sportról, a táplálkozásról stb. Még nem rontottad el csak elpocsékoltál egy kis időt meg energiát. Kezdj el olvasni pl a shop.builder.com-on. Ott vannam étrendek, edzéstervek, és ha ezeken túl vagy akkor ott vannak táplálékkiegészítők is. Hány éves vagy? Milyen magas és hány kiló?
2013. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*shop.builder.hu-n
2013. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!