Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% Whey Proteint (scitec)...

100% Whey Proteint (scitec) és mhn 100% wheyprotein közül nem tudok dönteni. Mivel mind kettőről hallottam jót és rosszat. Szóval azt kérdezném melyik a jobb a legtöbb szempontból?

Figyelt kérdés
A scitec drágább de biztos van valami + jó tulajdonsága amiért ez van vagy nem? í (hallottam hogy a scitec ben van taurin stb. hogy egyek mik)?

2013. nov. 13. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"A scitec drágább de biztos van valami + jó tulajdonsága amiért ez van vagy nem?"


Ez a gond. Ebből indul ki minden vásárló, hogy "drágább, szóval jobb". Az MHN elsődleges előnye az ára: sokkal olcsóbb.

Másik előnye az, hogy nincs az, ami van a Scitecben: cukor. A Scitec túl sokat ad az ízre, amit egy normális testépítő szerintem magasról leszarik. Szóval MHN.

2013. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az mhn nagyon jo próbáld ki!!én egész nyáron azt ittam a 3hónap alatt elment 20kilo és nem untam meg az izét nagyon finom az állagából is látszik hogy minőségi egyszóval nagyon fasza!én azt venném a helyedbe!
2013. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szóval mhn+ch edzés után ugyan olyan jó izomtömeg növelő mint bármelyik scitec?
2013. nov. 13. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért drágább a scitec, mert sokat költenek a reklámozására. Menj fel egy random weboldalra, orrba-szájba nyomatják a scitec és a biotech reklámait.


Az mhn nem ismert annyira és ezért olcsóbb. Azonban ár/érték arányban (pl. nézd meg az aminoprofilját) sokkal jobb a scitec agyoncukrozott szörpízű vackainál.

Esetleg még kipróbálhatod a myprotein impact wheyt is. Én mindkettőt próbáltam, semmi bajom nincs velük.

2013. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. nov. 13. 17:02
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy a scitec nyomja hogy van bene emeésztö enzimek meg tejsavó-izolátum azok hasznosak vagy elhanyagolhatok?
2013. nov. 13. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Emésztőenzim az MHN-ben is van. Az izolátum nyilván jó dolog, de nem jelentős mennyiségben szokott jelen lenni.
2013. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs gond az MHN-nel veheted nyugodtan.
2013. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, az mhn is tartalmaz emésztő enzimet. Viszont nincs benne guar gumi, aszpartám, állagjavító, ízfokozó, pincsi kutya szőre mint a scitecben. :)
2013. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!