Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van ettől durvább szimmetria...

Van ettől durvább szimmetria a profi testépítőknél? Egyszerűen hihetetlen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=UvzfQdGe_3s


valaki esetleg megtudná mondani a nevét?



2013. nov. 15. 15:37
1 2 3
 11/25 dirtboy ***** válasza:
57%

ma 16:53


na ja,nem sythol hanem meg piszkált videó látszik az ajtón

2013. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
De ez synthol és ez így qrvára nem testépítés. Marhaszarul néz ki így az ember. Ezt minden normális testépítő elítéli. Aki meg ilyen akar lenni az nem komplett!
2013. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nekem bejön...akkor ezek szerint az a sok profi, akit itt is meg az egész világon utánozni akarnak a testépítők, ők sem normálisak, mert olajat használnak...?
2013. nov. 15. 18:08
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
Akin észrevesznek bármi kis syntholos csalást, azt erősen lepontozzák. Versenyen egy ilyennek esélye sem lenne, hiába isteníted. De nyomd tele magad te is olajjal, biztos király leszel te is!
2013. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

attól ez a forma bejön, nem azt jelenti, hogy olajat kell használni, csak eltudnám fogadni, hogy így nézzek ki...ha jól emlékszem, pont ezt írtam.

amúgy jól tudod, lepontozzák aki használja, és nagyon látszódik, de kis mennyiségben nem látszódik, mert azt látod külső szemlélőként, hogy egy vagy két centivel nagyobb a karja, és azt így láthatatlanba nem lehet megmondani, h ehhez a sokadik propi szuri segítette hozzá, vagy az olaj...

2013. nov. 15. 18:19
 16/25 anonim ***** válasza:
7%
És ez szerinted kis olajhasználat? Gondolkozz már ember! Ez egy extrém módon telenyomott olajtartály! Nem tűnt fel kérdező, hogy itt mindenki lehordja és csak neked tetszik? De istenem, kellenek az ilyen hulyék is, neked is helyed van a világban. Csak ne állítsd be ezt a szennyet követendő formának.
2013. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
nem erre írtam a kis olajhasználatot, olvass vissza...hanem arra h írtad ha egy profi használja,akkor lepontozzák, mire én írtam, h lehet ha észreveszik, de lehet h nem , mert nem biztos h külső szemlélő tudja mitől nőtt akkorára.
2013. nov. 15. 18:25
 18/25 A kérdező kommentje:

hé montez!azt hittem mérnök létedre több eszed van...

nem hülyézünk és normálisan válaszolunk, ha én is úgy írok.

2013. nov. 15. 18:26
 19/25 anonim ***** válasza:
Bakker,ez egy kamu videó,nézzétek meg a pali mögött a hátteret!
2013. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen, mérnök létemre nálad több eszem van és jobb ízlésem.

Az ország legnagyobb gyógyszergyárában dolgozom, mint minőségbiztosító. Szerinted ott alkalmaznak hulyéket is?

Olyan teszten mentem át, amin sok gyógyszerész is megbukik felvételkor ember! 4 órás teszt van, kapsz 500 kérdést, sokan csak pislognak. De biztos te vagy az okos és sytholos baromnak kellene lenni mindenkinek, mert az a fa sza! Gratulálok, legyél akkor olyan!

2013. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!