Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fontos a tejsavó...

Mennyire fontos a tejsavó fehérje edzés után?

Figyelt kérdés
elfogy lassan a fehérjém, és most készülök venni. mindenképpen akarok venni egy lassabb felszívódású kevert fehérjét amit délelőtt és este iszok, illetve arra gondoltam, hogy veszek egy sci tejsavó fehérjét, amit csak edzés után iszok. így úgy gondolom hogy a fehérje kérdés rendben van, viszont a kevert fehérjében az amino tápértékek sokkal magasabbak, mint a tejsavóban, ez számít valamit? mert ha két vödör kevertet vennék, akkor abból többet tudnék bevinni, de edzés után nem lenne meg a gyorsan felszívódó fehérje, hiszen akkor is csak a lassú felszívódásút innám. inkább ebből is és abból is vegyek? nem versenyszerű terveim vannak, csak szimplán egy kis izomtömeget akarok magamra szedni!
2013. nov. 15. 16:13
 1/5 Valter6672 ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a minőség fontosabb, mint a mennyiség. Én edzés utánra mindenféleképpen vennék tejsavót(+carbox). És az, hogy mennyi izom fog feljönni, nem azon fog múlni, hogy hány shake-t iszol naponta, hanem hogy mit kajázol. Én csak tejsavósra költenék + edzés utána ch. Estére meg maradna a túró, mint fehérje forrás. (lassú felszívódású)
2013. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tejsavót vennék, de van aki a keverttel is jól fejlődik.
2013. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kettőt veszek egyszerre


[link]


ezt a kevertet használom most, ilyet veszek napközbe inni


[link]


illetve erre gondoltam még, mert tejsavó és nagyon jó árban van, viszont a benne lévő aminoértékek rohadtul alacsonyak.

2013. nov. 15. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt linkelted kétszer. Vegyél MHN wheyt az egyik helyett.
2013. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


igen bocsi, erre gondoltam én is, de ebben a leírtak alapján nagyon alacsony az aminosav, vagy nem alacsonyabb mint a power proteinben?

2013. nov. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!