Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ideje tömegelni. Mi a vélemény...

Ideje tömegelni. Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

73 kg vagyok.

A napi betevőt 75 kilóra mértem.

2gr. x tskg. fehérje

5gr. x tskg. szénhidrát

[link]


Annyi kérdésem lenne még,hogy reggelire megfelelne a mezei fehér kenyér,mint gyors felszívódású szénhidrát?

Illetve este lefekvésre mehet a túró és a tej?

Sajnos az anyagiakat nézve csak így tudom megoldani.

Ektomorf testalkatom van.

Ha infúzióval adnák a köröm pörköltöt még akkor sem híznék el.



2013. nov. 18. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit,hogy az 5. étkezés az edzés utáni turmixot jelenti ahol a cukor dextrózzal egyenlő a fehérje meg tejsavófehérjével.
2013. nov. 18. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Kenyér teljes kiőrlésű kéne, a tejet pedig este főleg ne idd!
2013. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell se kenyér se tej!
2013. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Suli mellett a hétvégémet azzal töltöm el,hogy egy gyárban dolgozzak csakhogy megtudjam venni a húst és az egyéb ilyen "olcsóságokat".

Nem tudom megtenni azt,hogy a tejet kivágjam az étrendből.

Ha megiszok egyszerre 1 litert még akkor sincs hasi díszkomfortérzetem és nagyszerűen tudom emészteni.

2013. nov. 19. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Csirkemellet vegyél ne tejet!

2013. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igyad csak a tejet, nincs azzal semmi probléma. Úgy bírom, hogy minden évben jön valami divat, amikor valami nem egészséges. Egyébként se lehet minden full egészséges, mindenben találhatunk kivetni valót, ha a csirkét magad neveled és vágod le, az a legegészségesebb, a bolti csirkék életükben túl sokat stressztek, ne vegyed azt se. Meg mindig van valami, ami jobb, és tisztább kaja, fehérjében is, csak hát az az árában is meglátszik.

Mindegy, ezzel tényleg arra akarok kilyukadni, hogy az ember évek óta tejet iszik, fontos tápanyagokat is tartalmaz. Ektomorf testalkatnál meg pont olvastam, hogy tök jó a fehérjédet tejben elkeverni.

Viszont a fehér kenyeret azért mellőzd amennyire csak tudod, amelyik kenyérnek színe van az már jobb.:D

2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem,hogy a fehér kenyér gázos.

Már ki is lőttem az étrendből.

Eszek helyette zabot.

Elvállaltam még egy műszakot így több pénz jön a házhoz.

Hiába is...ha csinálom akkor csináljam úgy ahogy kell.

2013. nov. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!