Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt így meglehet oldani?

Ezt így meglehet oldani?

Figyelt kérdés

Szóval, szeretem a tornát, és érdekel az akrobatika, de gyengusz vagyok sajna. Pár hónapja csináltam magamnak egy fekvőtámaszos otthoni edzést, azóta már elbírom magam a gyűrűn, és a kötélen is. Tesiből telepgyakorlat van, és bár érdekel és szeretem a kézen/fejenállást, úgy érzem ott nincs elég időm gyakorolni, és nem akarok a hamarosan lévő felmérésen egyest kapni. Úgy döntöttem a kettő közül a fejenállást mutatom be, de nem tudom, hogy itthon, a szobámban mennyire lenne biztonságos gyakorolni, főleg hogy ebben a szobában ilyen csempeszerű, kemény padló van. A tanárom szerint meg tornaórán kell gyakorolni, mert ott van szivacs, meg elég hely. De én itthon most a hétvégén szeretném gyakorolni legalább a falnál. És ezért szeretném tudni, hogy ha pár pokrócot, még ha vékonyabbat is, de esetleg félbehajtva odarakok, az már elég biztonságos, vagy CSAK szivaccsal jó, ami meg nincsen? Előre is köszönöm a válaszokat, esetlegesen a tanácsokat!

17/F


2013. nov. 22. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Öm! Én a sima padlón is szívesen megcsinálom neked. Pokrócot-takarót-párnát bármit amin kényelmes és nem fáj tőle a fejed, azt nyugodtan tedd alá és gyakorold. Ennyi..nem kell ezen túlfilózni
2013. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem miért irtál 30 sort ha egy mondatban is elintézhetted volna?
2013. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# köszi!

2# Hát, röviden szeretek írni, és így sokszor, akár van értelme, akár nincs, leírom a teljes indoklást...vagy legalábbis jó részét :)

2013. nov. 22. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!