Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "gyúrással" is lehet szálkásít...

"gyúrással" is lehet szálkásítani?

Figyelt kérdés
Ha megfelelő intenzitással csinálom,hogy már lihegek?

2013. nov. 28. 18:12
 1/9 clint ***** válasza:
ha az étrend nem okés a zsírt amit leszedsz az edzés során visszatöltöd a következő kajával, viszont az izmot elégeted...
2013. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kell a súlyzós edzés (nem kis súlyos, mint ahogy sokan gondolják) is, de nem ártana heti minimum 3-4 aerob edzés is. És persze szálkásító diéta, mert étrend nélkül nem sokra mész.
2013. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha súlyokkal edzel olyan intenzíven, hogy lihegsz, az már majdnem kardió. Sok izmot veszíthetsz, zsírt kevésbé égetsz. De étrend és genetika függő, valakinek minimális aerob edzés kell a diéta mellett.
2013. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi all!

azt tudom, h központi zsírégetés kell,de ezekszerint olyan,amihez viszonylag kevés(vagy legalábbis nem erőteljes) izommunkát használok?

2013. nov. 28. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, ha fontos neked az izmod megmaradása.
2013. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
google-ba: szálkásítás tévhitek. Az első találatot olvasd el és megérted.
2013. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most kerdeznek en is valamit en a sulyzos edzesim alatt ugy lihegek izzadok mintha maratont futottam volna igekszem mindig brutal intenziven max fel perces pihenokkel edzeni.ezen mos gondolkodtam el eloszor:Dakkor ez mar feler egy kardioval?viszab kene venni?
2013. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, gondolom a kérdező arra gondolt, hogy kicsit visszább venne a súlyokból és dobálná őket, erre értette szerintem az intenzitást. Legalábbis én ezt vettem ki belőle. Az, hogy megfelelően, nem túl gyors ismétlésekkel, rövidebb pinehőkkel hamar lenyomod az edzést, egy másik, sokkal szebb jelentése az intenzitásnak. Tehát ha lábazol, mondjuk guggolsz, és szépen, nem a másodperc törtrésze alatt nyomod le a negatív és pozitív szakaszt és közben meglihegősödsz, izzadsz, le kell ülnöd később egy kicsit pihenni, akkor no para, ezt így kell. Viszont az az elképzelés, miszerint kicsit kisebb súllyal te majd gyorsan vagy többet guggolsz (vagy csinálsz bármilyen más gyakorlatot ily módon), hogy szálkásíts, téves.


Ez szabályos súlyzós edzésnek nem mondható, de mivel az izmokat túlzottan igénybe veszi, szálkásításra alkalmas aerob edzésnek sem.


Kettlebell edzésen is egy viszonylag nagy súlyt mozgatsz dinamikus, hirtelen mozdulatokkal. És mire való a kettlebell edzés legtöbb alapgyakorlata elsősorban: kardiózásra.

2013. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:

én is vhogy igy értelmeztem ahogy drake...

de ki tudja már mire gondol kedves kérdező..

2013. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!