Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A boltban vásárolható tápkiege...

A boltban vásárolható tápkiegek biztos hogy nem hamisítványok, kötelező bevizsgáltatnia a boltnak őket? (bodybuildingbolt)

Figyelt kérdés
a bodybuildingboltban szeretnék vásárolni , miskolcon van üzletük, de olyan olcsó minden hogy nem tudom eredeti e
2013. dec. 2. 07:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja és 100% whey gold standardot néztem
2013. dec. 2. 07:40
 2/30 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hamis. Én a győri üzletükben szoktam néha vásárolni, de nem vettem észre minőségbeli különbséget. Nem tudom, hogyan tudnak ennyivel alálőni az áraknak, gondolom valami külföldi nagykerből hozhatják, vagy van egy kis mutyizás.
2013. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Elvileg Lengyelektől hozzák.
2013. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 dirtboy ***** válasza:
Miskolcon merre van üzletük,melyik úton?
2013. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
egyik se lehet hamis, én a tescoba veszem az se hamis. az is 100% whey és azért azt észre lehetne venni ha hamis lenne.
2013. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 tap bela ***** válasza:

ÉS ki hogyan veszi észre hogy, hamis vagy sem?!?!

A nyugati nagykerek pár EUR eltérés különbséggel dolgoznak, tehát a kisker ára, is ehhez viszonyítottan szinte minden hol azonos. 4.000-5.000-6.000Ft-os eltérések így nem képzelhetők el.

2013. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Dogmatix91 ***** válasza:
Kell egyet venni biztos forrásból, meg egyet innen és össze kell hasonlítani. Ha nagyon fel van ütve valamivel azt azért észre lehet venni. Szerintem inkább trükköznek valamit az áfával vagy nem tudom, de nem hiszem, hogy hamis cuccot árulnának.
2013. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 tap bela ***** válasza:
Az fasza, ha áfa hamisítás vagy számlahamisítás lenne? Pont ezzel foglalkozik a fél ország.
2013. dec. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ja, azt szarom le ha lopják, csak igazi legyen, meg nézegettem bent a termékeket semmi fura nem volt bennük, meg csak nem nyitnának boltot akkor, de oké kipróbálom, egyébként miskolcon a szentpáli utcán van a boltjuk, a pláza oldalával szembe.
2013. dec. 3. 07:03
 10/30 A kérdező kommentje:

H-3525 MISKOLC,

HORVÁTH L. U. 26.


akkor horváth lajos utca, a pláza oldalánál van a kínai kajás mellett nem sokkal

2013. dec. 3. 07:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!