Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5g kreatin bevételénél az gáz...

5g kreatin bevételénél az gáz lenne, ha így oldanám meg?

Figyelt kérdés
Ha az 5 dl víz helyett mondjuk 2 dl meleg vízben (citromlével) innám meg? Persze a napi folyadékszükségletemet bírnám fedezni, csak ma kezdtem a feltöltési szakaszt, és reggel durva volt lenyomni 5 dl vizet kaja előtt.

2013. dec. 3. 13:14
 1/7 eszkobaR ***** válasza:
Jó lesz ez így, csak arra figyelj, hogy ne forró vizel idd hanem langyossal.Meg megpróbálhatod úgy, hogy kaja előtt 2dl és kaja után is 2dl ha még fér beléd.
2013. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi. Még 1 kérdés: Ez így jó elképzelés, hogy szintentartásnál úgy osztanám fel a napi adagot, hogy:

Edzésnapokon: Edzés után, és lefekvés előtt

Pihenőnapokon: Reggel, kaja előtt, és lefekvés előtt

2013. dec. 3. 14:05
 3/7 eszkobaR ***** válasza:

Szerintem így jobb lenne :

-edzésnapokon:reggel és edzés után

2013. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszkobaR ***** válasza:
Bocs a többi lemaradt.Pihenő napokon reggel és délután valamelyik szénhidrátos kajád előtt.
2013. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, csak az nem gáz, hogy én reggeli után, 1 órával megyek edzeni? Szóval olyan 2.5 óra időtartam lenne a 2 adag bevétele közt.
2013. dec. 3. 14:24
 6/7 eszkobaR ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, jó ez így.
2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz :)
2013. dec. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!