Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégetőt szedek a Hellburner-t?

Sanyi6666 kérdése:

Zsírégetőt szedek a Hellburner-t?

Figyelt kérdés
és mellé szedni akarok tömegnövelőt is mert akkor elvileg a tömegnövelőben lévő minimális zsírt a zsírégető ki iktatná plussz még belőlem is valamennyit és akkor majdhogynem csak tisztán az izomtömegem nőne. Vagy nem így van?

#zsírégető+tömegnövelő
2013. dec. 4. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, nem lehet zsírégetővel zsírmentesen tömeget növelni.

Jó lenne, ha az alapokkal tisztában lennél, ezért olvasd el az alapismereteket és a Sárga kapszula c. könyvet.

2013. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óriási baromságokat írsz. A zsírégető nem táboroz le a gyomorban, és gyilkolja a zsírt, és nem így maradsz szálkás tömegelés közben is.
2013. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs. Naturálban nem lehet zsírmentesen tömegelni.
2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tap bela ***** válasza:

Ha csak a Hellburner van.....

Ha a szilárd tápkieg sincs rendben.....

.....akkor igen értelmetlen az egész....

2013. dec. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sok mindennel tisztában vagyok képzeld el az alapokkal is és ezt is csak hallottam és elgongdolkodtam rajta és hát csak megkérdezem már mástól is szóval ennyi nem tudatlan vagyok.
2013. dec. 5. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!