Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nem túl szerencsés szálkásí...

Ez nem túl szerencsés szálkásítás alatt, ugye? (proteinszelet)

Figyelt kérdés

[link]


Ha esetleg megkívánnám az édességet, akkor ez időnként beleférne?


2013. dec. 11. 02:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok mondani olyat, ami jobb, vagy netán még olcsóbb is?:)
2013. dec. 11. 02:46
 2/7 tap bela ***** válasza:

Kedves kérdező, amikor megvetted a szeletet, el is olvastad miből áll?!?!


magas fruktóz tartalmú kukorica szirup, protein mátrix (kalcium-kazeinát, tejsavóprotein- koncentrátum, tejfehérje-koncentrátum), növényi zsír, zsírtalanított kakaópor, szójalecitin, maltodextrin, ízesítés, só. Csoki borítás: növényi zsír, cukor, zsírtalanított kakaópor, 10/12%-os kakaóvaj, szójalecitin, ízesítés.



Ez 22g szénhidrátot tartalmaz, mint olvasható ez a legött benne. Ez szálkásításhoz?!?!?!

2013. dec. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
veszel valami natúr proteint, steviát, vagy xilitet ha van gusztusod akkor mesterséges édesítõt zabliszter felcsapsz egy süteményes szakácskönyvet, ès az alapanyagok megfelelõ felcserèlésével szinte bármilyen sütit elkészíthetsz ami belefér... persze számolni kell a ch-t közben kõkeményen.
2013. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd már meg, miből áll, dehogy férne bele!


Ha kell az édesség, akkor nézegesd youtube-on a builder gasztro videóit, van egy-két testépítő-tiszta receptjük diétára is.

2013. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálkásításkor nem szabad edésséget enni. Ez alapszabály.
2013. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat.

Nem vettem meg, nekem is soknak tűnt, de azért gondoltam megkérdezem, hátha belefér.

A builder gasztrot szoktam nézni, csak még nem mertem belevágni egyikbe sem, mert nem vagyok túl jó szakács, de majd lehet kipróbálok valami egyszerűt.

Akkor nem veszek fehérjeszeletet.

2013. dec. 11. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
de pl norbi boltjában is vannak jó cuccok de ott sem szabad megfelejtkezni a számolgatásról...
2013. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!