Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hasam alsóbb felét milyen...

A hasam alsóbb felét milyen gyakorlatokkal edzhetem, hogy lapos legyen? Lány vagyok

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pilatesezem, odafigyelek az evésre, hogy miből mennyit és mikor eszem, emellett elkezdtem egy "30 napos kihívást", az első napon 50 guggolással kezdtem, aztán 3 naponta pihenőnapokat beiktatva, fokozatosan növelve a terhelést a 30. napra 250 guggolásig akarok eljutni. (most tartok a 17. napon, 150 guggolásnál, ez elég látványosan formál, de a hasra ugye nem annyira hatékony.)


A hasam felsőbb részén már középen van "csík", tehát kezd "kockásodni", a pilates amúgy is elég intenzíven hat a törzsizmokra, de 1-3 kiló felesleg még van rajtam, és ennek egy része a hasam alsó részén, kis pocak formájában, ami néha már eltűnik, de ha eszem, akkor felpuffad.:(


Melyik a leghatékonyabb gyakorlat, ami azokra az izmokra hat? (tudom, hogy a gyakorlattól nem fogok hasról fogyni, de szeretném, ha az a rész is erősödne.)



Előre is nagyon köszönöm a segítséget!:)


2013. dec. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A különböző lábemelések (fekve nyújtott lábbal, vagy függeszkedve, stb) dolgoztatják meg a has alsó részét.
2013. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"(tudom, hogy a gyakorlattól nem fogok hasról fogyni"


Nem értem, hogy ezután még miféle kérdés merülhet fel.

2013. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. dec. 14. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
DIÉTA!!!
2013. dec. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!