Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék valamivel tónusosabb...

Szeretnék valamivel tónusosabb, izmosabb alakot, mit ajánlotok egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Ha megírod hol laksz, esetleg küldhetek képet, mert elég nehezen tudom körülírni az alakom, de úgy gondolom hogy az alap meglenne egy formás, edzett alakhoz. Nem igazán fogyókúrázok (szeretek enni :D ) edzésként eddig leginkább csak futottam /bicajoztam, esetleg otthon kardió, hogy tartsam a súlyom, most viszont szeretnék izmosítani (meg esetleg egy picit lefogyni de már nem kell sok). Milyen gyakorlatokat, étrendet ajánlotok? Gondolkoztam azon is hogy beszerezzek súlyzókat. Előre köszi a válaszokat, és légyszi részletezzetek, mert kezdő vagyok a témában! :)
2013. dec. 15. 22:35
 1/4 Valter6672 ***** válasza:
Írhatsz privit.
2013. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell súlyzó, saját testsúlyos gyakorlatokkal pont eleget formásodnál.
2013. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól mondta. Saját testsúlyos gyakorlatok. Nézz utána: TRX edzés. Guggolj sokat, az formálja a popsid.
2013. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A súlyzó jó ötlet. De ne a fél kilós házi súlyzókat, hanem rendes rudat! hidd el nem leszel túl izmos. inkább járj el kondiba és végezz rendes súlyzós edzést.

A kettlebellt is javaslom, nagyon formás alakot csinál, vagy akár valamilyen küzdősportot is elkezdhetsz. Tapasztalatom, hogy a futás, bicajozás magában nem csinál formás, szálkás alkatot. Izmot kell építeni, minél több van, az annál több kalóriát éget neked.

2013. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!