Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlanáto...

Milyen tömegnövelőt ajánlanátok nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja járok konditerembe, viszont most elhatároztam, hogy helyes étrenddel folytatom (eddig, csak úgy kb. volt jó)

Most szeretnék elkezdeni tömegelni és nagyon jó lenne ha a reggelin és az edzés utáni kaján nem kéne aggódnom hanem ott lenne a kis shake-em.

186cm vagyok, 75kg, ez kevésnek tűnik de azért található rajtam némi úszógumi. Tudom, hogy nincs ilyen de az endomorf és a mezomorf testalkat közé sorolnám magam, mert a hasamon található némi felesleg viszont a lábam, karom, mellkasom, stb mint szálkás, éppen ezért nem a legcukrosabb cuccot szeretném, mert szerintem én azzal csak elhíznék. Szóval pl egy zöld Jumbo, nem éppen nekem való szerintem :D (de javítsatok ki ha tévedek!)



2013. dec. 16. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Keverj magadnak ki! Vegyél tejsavót+gyors ch-t alapnak. Edzés után 0,5 g/ttkg fehérje plusz kb 40 gramm ch, és kész. Reggel csak fehérje, zabbal pl.
2013. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!