Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az olyan oldalak ahol kokszot...

Az olyan oldalak ahol kokszot lehet rendelni azok legálisak?

Figyelt kérdés
Itt van példának: [link] ha én innen rendelnék elküldenék valóban? A kokszok be vannak tiltva akkor hogy hirdetheti magát a neten?
2013. dec. 18. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy nem legálisak.
2013. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magyar törvény szerint illegális, de .com, szal lehet olyan országból üzemel papíron, ahol legális.

Én a helyedben viszont nem kísérletezgetnék, nyomon követhetik a magyar belföldi lakcímre érkező csomagokat.

Nekem van egy ismerősöm, ezzel buktak meg, TV-ben is benne voltak, h C listás cuccokat rendeltek Kínából.

A hülyék nem tudták, h bővítették a listát.

2013. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tap bela ***** válasza:

[link]



Ne legyünk már ennyire buták és ostobák?!?!

Itt te hol látsz, céginformációkat, adószámot, fizikális elérhetőséget, stb. stb.


[link]

2013. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:

Ez szerintem átverés. A rendelési ürlapot egy 10 éves gyerek is ki

tudja tölteni!

Ki fogja kihozni neki? A postás?

Anyuci meg majd átveszi, kifizeti... bele kukkant és nem tudja majd, hogy mi az...

Baromság!

2013. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az olyan oldalak ahol heroint, és kül ópiátokat lehet rendelni azok legálisak?
2013. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mielőtt valaki belekötne előbbi írásomba, csak azért hoztam fel a heroint, mert ma már a koxot is hasonlóan büntetik.
2013. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A koksz.com-on nyugodtan rendelhetsz, mert jó minőségű cuccokat küldenek. ÉS tényleg a postának a futárja szállítja ki. Csak ne szurkáld magad agyon. Inkább kemény sport. A tablettákat kerüld el ha egy mód van rá, mert a legtöbb szétcseszi a májad, inkább ampullás cuccot rendelj. A beadása nem nagy dolog!
2014. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!