Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mit vegyek?

Awful11 kérdése:

Szerintetek mit vegyek?

Figyelt kérdés
Az étrendem teljesen rendben van, de nincs most egyenlőre pénzem minden kiegészítőt megvenni. Szerintetek vegyek proteint, vagy pedig multivitamint és izületvédőt? Izületvédőre azért is lenne szükség, mert eléggé vállfájós vagyok, ami hátráltat az edzésben. Mit javasoltok melyiket vegyem? Proteint így leghamarabb februárban tudnék venni, ha a második variációt választom.

2013. dec. 18. 10:57
1 2
 1/19 *Glissade* ***** válasza:
Gondold át a fontossági sorrendet és azt is, hogy az étkezésed megváltoztatásával melyiket tudnád le-spórolni.
2013. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 dirtboy ***** válasza:

ha a proteint nem tudod pótolni és még az 1g/tskg mennyiséget sem éri el akkor azt mindenképp vegyél.

vitamin vagy ízület védő?

ezt neked kéne mérlegelni,annyira csak nem rossza a helyzet hogy gond legyen belőle ha kihagysz 1-2hónapot.

egyébként teljesen egészséges vagy a vállfájást leszámítva?

sport orvos vagy valami nézte már a válladat?

ha nem akkor nézd meg mert gondot okozhat akkor az edzés a későbbiekben.

2013. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megvan a napi 2g/tskg protein szilárd kajából. A multivitamint és az izületvédőt megtudnám venni egybe, csak akkor nem tudnék mellé proteint venni. A vállamat meg csak 3 hét múlva tudom megnézetni, akkor tud csak fogadni az orvos. Az izületvédő+multivitamin kombó azért lenne jobb, mert azokat nem tudom pótolni, a proteint meg igen.
2013. dec. 18. 11:09
 4/19 anonim ***** válasza:
Én a vitamin+protein variáció venném, de ha kell az ízületvédő, akkor azt vedd! Egyébként meg kéne tudni, miért fáj, sokaknak pusztán a helytelen végrehajtás miatt!
2013. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 dirtboy ***** válasza:
akkor proteint ne vegyél,vitamint vegyél és ízületvédőt.
2013. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor multivitamint és izületvédőt fogok venni. Nem tudom miért fáj a vállam, mindent teljesen szabályosan csinálok, azzal nem lehet probléma. Iskolaorvosnál voltam, ő azt mondta, hogy nagyon lazák az izületeim, és adott egy beutalót az ortopédiára, ahol csak január 7-re kaptam időpontot.
2013. dec. 18. 11:30
 7/19 A kérdező kommentje:
Izületvédőnek egy biotech arthro guardot fogok venni. Multivitaminnak melyiket vegyem szerintetek? Scitec multi pro vagy mega daily one?
2013. dec. 18. 11:33
 8/19 dirtboy ***** válasza:

akkor addig szerintem ne is edz,ismerősömet kb tönkre tette a súlyzós és saját testsúlyos edzés.

alig csinálta pedig 1-2hónapig aztán mára már recseg ropog a pali,porcok kikoptak,orvos mondta neki ez nem az ő sportja.

ránézésre meg nem mondtad volna róla hogy ennyire nem bírja,teljesen egészségesnek néz ki.

nem akarlak megijeszteni vagy elriasztani ettől a sportoló mert én is csináltam és nagyon is jó csak mondom hogy ilyen is van,vigyázni kell.

2013. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 dirtboy ***** válasza:
multi pro
2013. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 *Glissade* ***** válasza:

Az ízületvédő nem fogja megvédeni a válladat!

A vitamin pedig nem hellyetesíti a vitamin dús táplálkozást!


Ezt remélem tudod!

2013. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!