Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a Brutal anadrol...

Mit gondoltok a Brutal anadrol? Aki próbálta már. Többi lent

Figyelt kérdés

Természetes tesztoszteron növelő vettem ezt nagyjából 3 hete és elég nagyot pukkantam tőle már volt ekkora karom csak beteg voltam és lement most nem tudom hogy minek a hatására vonjam le azt hogy 3 hét allat 38 rol 42 re pumpáltam ez máskor több mint 2 honapa került volna hogy vissza hozzzam ugyan azt a tömeget

Nektek is hasonlóan hatott vagy ez csak azért vann mert volt egy szintem és konyeden vissza hozhatom??!



2013. dec. 25. 13:45
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nálam szinte sehogy sem hatott,fiatalon próbáltam ,mondjuk még mindig az vagyok,nem tudom te hány éves vagy de ha 30alatt akkor nem is kéne rá költeni. /utána sem nagyon éri meg max ha már csak az hiányzik/

az hogy a karod 38 ról 42re ment 3hét alatt azt ne tudd be az anadrolnak,köze nincs hozzá kb.

a betegség utáni vissza térésnek köszönd.

2013. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ez nem kox, kb semmi nem ér.
2013. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semit nem er z meg meg szanalmasab h koxrol nevezí el.a forma konyenviszahozhato netegseg utan toled fug en 1het alat brutal menyisegu kajaval es edzesel viszaalitom magam egy betegseg utan
2013. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat :))meg azert le nyomom azt a par szemet mert rossz ugysem szarmazhat belole hiszen nem szteroid
2013. dec. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!