Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi turmixomnak mennyire...

Az alábbi turmixomnak mennyire van értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Remélem jól szedek amit szedek ami pedig a következő: ebéd után 1 adag Protein Power + 5g Kreatin monohydrate + 10g szőlőcukor por a hatékonyabb felszívódás érdekében. Ugyan ezt iszom meg eddzés után közvetlen illetve estére szoktam enni vagy tojást vagy 250g túrót magában. 70kg vagyok.

2013. dec. 26. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Étrend rendben van? Kaja utan miert gyors Ch? Edzés után keves az a 10g szőlőcukor.
2013. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

a power nem valami jó fehérje


a keratinhoz nem kell gyors ch,inkább szénhidrátot étkezés előtt idd magába vízzel.

a gyors ch csak edzés után menjen.

2013. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:
ja és igen,edzés után neked 50gramm dextróz kéne nem 10gramm.
2013. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tap bela ***** válasza:
Remélem 2014-ben már túl lépünk a power szójahalmazos proteinen. Túl jutunk, hogy a tömegnövelő nem 1g fehéje és a kamion cukron múlik?
2013. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

étrendről annyit hogy eddzés előtt 1,5-2 órával szoktam bevinni szénhidrátot pl rizs,tészta. azért 10g-ot szedek mert ismerősöm mondta hogy ennyit keverjek a turmixba.

Vagy ti hogyan ajánlanátok ezen termékek fogyasztását..?

Igazából étrendet is pontosítanom kellene de így teljesen kezdőként ez számomra jelenleg lehetetlen feladat.

2013. dec. 26. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Sárga kapszulát Töltsd le.
2013. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:

így én inkább azt javaslom hogy addig szüneteltesd a kieget még utána nem nézel,így csak el pazarlod,a kieg az csak azért van hogy kiegészítsd hiányosságot,neked viszont olyan hiányosság van amit ezek korántsem tudnak pótolni.

elfogyaszthatod de ez így csak pazarlás.

olvasd el a kapszulát,legyen étrended és ha kérdésed van akkor inkább fordulj hozzánk mert az ismerősöd hülyeséget mondott azzal a 10grammal.

2013. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
miután elolvastam a sárga kapszulát számos olyan kérdésemre meg találtam a választ amire kerestem. És amit a legfájóbban olvastam hogy búcsút kell mondani a tejjel tejsavó bevitelnek. csak a víz.!
2013. dec. 27. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Ihatod tejjel is,de nem a legjobb.
2013. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dirtboy ***** válasza:
hát ez bizony így van,a tej nem valami jó,a tejsavót erősen lerontja,tejzsír szintén nem olyan ami neked kell.
2013. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!