Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó tömegnövelő étrend?

Olcsó tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy minden nap csirkét egyek, ráadásul többször. Persze néha tudok napi 2-3-szor is, de olyan is, hogy két napig nincsen hús. Valaki össze tudna nekem rakni egy aránylag olcsó étrendet, esetleg többfélét? Van még 1kg Hyper mass 5000 meg 1,5kg tejsavófehérje itthon. 77kg vagyok a 188 centimhez, hosszú vékony karok, stb. 17/f

2013. dec. 28. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos ehhez a sporthoz pénz kell, néha nem is kevés...ha egy normál étrendet is nehezen tudsz tartani, akkor sok jóra ne számolj, persze letudsz menni edzeni, ha van pénzed a kondibérletre, de a kaja az nagyon fontos ebben a sportban, mert abból lesz az izom, nem pedig az edzésből, az csak impulzus...és ez csak étrend, akkor hol vannak a vitaminok, ásványi anyag kiegészítők, és különféle tápszerek...?
2013. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg tudom oldani csak minél olcsóbban ki szeretném hozni, hogy ne terheljem édesanyám pénztárcáját feleslegesen. Nem azt írtam, hogy koplalok csak nem tudok napi több kiló húst betolni.
2013. dec. 28. 22:34
 3/3 clint ***** válasza:
privátban irj rám
2013. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!