Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Jumbo...

Mi a véleményetek a Jumbo professional tömegnövelőről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon, aki használta és nem kisbaba, hogy tejjel issza a turmixot :)

2013. dec. 29. 15:46
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

nem rossz,aránya jó

én nem pártolom annyira a tömegnövelőket inkább fehérje ,plusz ch párti vagyok de ha valaki ragaszkodik hozzá akkor a J proff megfelelő lehet.

2013. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor először vettem 68 rol 75 re híztam de izombam erőben nagyon meg dob tehát nekem bevallt azóta is azt veszem!
2013. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Galaxis. ***** válasza:
Nekem ízre nem jött be. Meg rengeteg g-ot kellet belőle szedni az sem igazán tartottam előnyősnek. Hízni híztam tőle én is de többet feleslegbe.
2013. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem rossz, de a fehérje + szénhidráttal jobban jársz anyagilag.
2013. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 clint ***** válasza:
gagyi....
2013. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
baromi jó egyetlen hátránya tényleg csak hogy sokat kell belőle szedni
2013. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:

második ember írja azt hogy sokat kell belőle szedni.

de miért?

mit gondoltok másból kevesebb kell? vagy azt hiszitek hogy pár grammtól majd felszalad több kiló izom?


ha fehérjét és gyors ch-t vesz valaki akkor is majdnem akkora adagot iszik csak ugyebár akkor kimarad a hozzá adott kreatin,zsír egyéb adalékok.

azért mert 162gramm lett meghatározva egy adagnak még nem kell mindenkinek annyit innia.


edzés után 0,5g/tskg protein elég,az azt jelenti hogy egy 70kilós ember esetében J proffból 110grammos adag kell.

mivel a J proffnak jó az aránya így ezzel a 110grammos adaggal nem csak a fehérje van meg de a ch is meg van és nincs is eltúlozva a ch mennyisége.

2013. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezt használok és ajánlani tudom csak, kemény edzésmunkával jönnek a kilók izomra, zsírt annak hoz akinek nem ez való, ennyi.
2013. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :) Azt, hogy fehérje+ch-val jobban járok azt hagyjuk. Kicsit összetettebb azért a jumbo prof. ennél.
2013. dec. 30. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen amúgy csak azok vacakoljanak így az összetétellel akik már komoly szinten nyomják(PROFI) mert ha így csinálod, akkor kell venned billió számra a vitaminokat, drága mulatság.
2013. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!